Odstranenie tetovania - moznosti a cena

Príspevok v téme: Odstranenie tetovania - moznosti a cena
sysol

Da sa nejako odsrtanit tetovanie tak aby po nom nezostala jazva a bolo prec? Cital som o metode laserom, neviem vsak ake su realne vysledky a hlavne by ma zaujimala cena. Konkretne sa mi nepaci to niekdajsie "moderne" tetovanie nad zadkom, ktore si nechavali zenske masovo robit. Frajerka take ma a nepaci sa mi to. Nehovorim, ze s tym nedokazem zit, ale keby to slo dat dole, bolo by to ok. Ked je to vidiet vzdy ked nema tricko az po rifle. Ten "skvost" ma ale 12 cm na sirku a ale 4 cm na vysku. Je to vobec mozne odstranit? A ak ano, kolko by to tak stalo?

peto1

Odstranenie tetovanie laserom dlchsie trva ale zato je to bez jaziev. Osobne som to absolvoval a som velmi spokojny, konecne mam cistu kozu. Ozaj a cena nie je 500Sk ale necele 250Sk za cenimeter. Moje ma vyšlo po dohode a to bolo fakt dosť veľke na 50.000Sk

juanita

Ja som sa pokusala dat si odstranit tetovanie na ramene zbrusovanim koze, kedze to neprinasalo ziaden efekt, skusila som to laserom. Vysledok po niekolkych rokov bol: vyblednute skarede tetovanie na zjazvenej kozi, penazenka lahsia o niekolko desattisic korun....Teraz ako jedinu dalsiu moznost vidim pretetovanie telovou farbou, aby som zmiernila vysledny efekt...

linda22

Ahojcek tiez mam tento problem Mam tetovanie okolo clenku asi 2cm siroke Dala som si ho pred 5 rokmi a vyzera naozaj strasne..neviem kde som vtedy dala rozum,ale chcem aby to z mojej nohy zmizlo..ma niekto skusenost a vie niekto poradit skuseneho cloveka?Kolko ma to asi bude stat?Pisala som do BA a cakam na odpoved Pozna niekto niekoho na zapade SK? Ale len laserom prosim vas Dakujem moc

stix

odstranit tetovanie ide, tento zakrok sa robi laserom ale ta pokozka kde bolo tetovanie ostane mierne zjazvena (znama si nechavala odstranovat tetovanie z ramena a ostala jej tam dost zjavna jazva) tento zakrok robia napriklad na sukromnej estetickej chirurgii v trnave - a koho to zaujima tak odstranenie 1 cm 2 tetovania stoji 500 sk!!! preto som vzdy bol toho nazoru ze ked uz tetovanie tak s rozumom, pretoze jeho odstranovanie nie je dokonale a vyde financne ovela viac ako samotne tetovanie

sysol

No, praveze som aj nasiel na nete nejake tetovacie studio, kde priamo ponukaju odstranenie laserom typu "YAG" tusim ak sa dobre pamatam, aj su tam obrazky pred zakrokom a po, ale nie az do finalneho stadia. Udajne ide cierne tetovanie odstranit (s farebnymi su vraj problemy, idu tazsie niektore farby). Chcel som vediet ci niekto ma skusenosti a ci to ozaj prinesie vysledny efekt.

muskaaaa

zevraj sa to da nejak obrusit,ja som sa o tom rozpravala s doktorkou na plastickej chirurgii...a je to vraj velmi neprijemne a rataj tak do 5000,-