ako je chodenie u vas?

Príspevok v téme: ako je chodenie u vas?
litle marek

ja som velmi neskuseny co sa tyka chodenia .Mam teras 1 babu sme spolu 4 mesiace a ja pre nu robim dost vela,rusim ine schodziky s kamaratmi s rodicmi a podobne....snazil som sa aby sme spolu boli co najviac a to sme boli spolu tak 3-4 krat do tyzdna na nejaku hodinu.Niesme s toho isteho mesta ja len studujem tam kde ona byva je to asi 20 km.Mali sme nedorozumenie a povedal som jej ze mi na nej vadia nejake veci a aj to ze sme malo spolu.Od nej som dostal taku odpoved ze nemozeme byt stale spolu ze musime zit aj normalne a nie len spolu.To ma dostalo lebo som pochopil ze ako by to nase chodenie nepatrilo do normalneho zivota a zistil som ze ona kvoli mne nerobila take veci aby sme mohli byt spolu.Potom som zistil ze mi nehovori uplne vsetky veci.Neviem ake veci mi nehovori ale su to jej problemi asi dost osobne.Ja si chodenie predstavujem tak ze mame byt spolu vzdy ked sa len da,robit pre seba mnozstvo veci aby sme boli stastny obaja.A aj ziadam od partnerky aby mi vsetko hovorila a aj zle veci,pretoze chodenie je podla mna o tom aby sa dvaja lepsie spoznali a ked si nebudu hovorit vsetko to asi nepojde.Moja partnerka mi povedala ze kvoli nej nemam rusit schodzky ze mam zit normalne.No ja to tak nevidim.Kto ma pravdu ona alebo ja?Kto robi chyby?
A chcel by som sa spytat este ako to je u vas ze ako casto sa stretavate a kolko ste spolu...ci si pisete SMS,volate alebo na nejakych chatoch mailujete.
Prosim napiste kazdu drobnost velmi mi tym pomozete.Dakujem

ach jaj

to sa neda len tak poedat ci to ma buducnost.. aj ja sa sem-tam s mojou drahou pohadam a poviem jej veci, ktore sa mi nepacia sme spolu uz viac ako rok a bolo to niekedy aj vaznejsie medzi nami(ze sa rozideme) ale vzdy som sa to snazil zachranit a aj ona...proste ak ta lubi tak sa bude snazit..a tam ako si popisal to ze ake by malo byt chodenie tak to mas uplnu pravdu, ale ak ona nema zaujem a nesnazi sa, tak to nema zmysel:( sry ze tak tvrdo to poviem ale "strata casu"

litle marek

som si isty ze pred tou hadkou ma lubila....ja ju lubim velmi aj teras a aj predtym som ju velmi lubil....myslite ze ma takyto vztah buducnost? a u vas to ako byva?

maxi

Ak su dvaja do seba zalubeni, hladaju kazdu moznost ako byt spolu. Tvoja babenka sice robi dobre, ze nezahadzuje svoje zaujmy kvoli tebe, ale lubi ta? Ste spolu dost malo, asi mate vela prace obaja, ale z toho co pises mam pocit ze ty mas o ten vztah vacsi zaujem ako ona.