Po 2.rokoch neviem ako dalej!

Príspevok v téme: Po 2.rokoch neviem ako dalej!
coach

S priatelkou spolu zijeme uz vyse dvoch rokov v jednej domacnosti. Uz sme si na seba zvykli,zaradili sme sa medzi spoocne zaujmy, kamaratov. aj nase rodiny ma poznaju. Len v posteli to uz vobec nie je to ako predtym. Spim s nou len z povinnosti. Prejde okolo mna v spodnom pradle a mna to vobec nevzrusi. Skusali sme v posteli hocico. Ale teraz aj ked ona chce, ja nie. Stale musim mysliet na vsetky tie ostatne zeny a ja mam zostat stale az do smrti s tou istou? S kamosmi sme sa o tom bavili a skoro kazdy ma nejaku bokovku. Aj mladozenaci, aj starozenaci, aj zadany. Rozmyslal som a podla mna to asi spravim tiez, len chcem vediet vas nazor baby. Stereotyp ma ubija, ona sa pritom snazi ale iskra zhasla. Sex je len vtedy ked musim a pritom si prwedstavujem inu zenu. Chalani hovoria ze je to normalne, ze skoro kazdy to tak robi. Ze sa hraju s predstavami. Vraj niekedy si predstavuju byvalu, inokedy kamosku svojej priatelky, niekedy kolegynu z prace. Je lepsie si najst macicku a zahnat vsetku nudu vo vztahu?

eliiiz

myslím, že tomu slovu rozumieme všetci. len ty si myslíš, že sa nudíš len ty. tak čo sem píšeš? keď vieš ako to chceš riešiť. nás chceš presvečiť o svojej pravde? je to pičovina-tvoje riešenie

micacica

ty si nudny, ked si sa rozhodol, tak co este pises? mas vycitky a chces nas suhlas alebo co? s tebou by som nebola lebo si urcite tak nudny v sexe ako nikto

coach

vy asi nerozumiete pojmu - NUDA! Budete nieco robit nasilu? Ja sa snou musim nasilu milovat aby si nic nevsimla. Hnusi sa mi byt stale s jednou!

eliiiz

ako tak čítam tvoje riadočky coach, tak aj pochybujem, že ťa už nepredbehla:)) ty si stvorenie bez fantázie, zvrhlosti..ešte, že nie sú všetci ako ty..to sú tí šťastní, čo vedia urobiť svoje lásky šťastné

coach

Nam v posteli nepomohla ziadna zmena, moze sa hrat na hocico vzdy to skonci rovnako nudne. Pomohlo by len zmenit telo. chlapi co tu pisu ze maju milenky a su spokojny maju asi pravdu.

micacica

no téda, maju pravdu coach, to si fakt hovoris chlap, ty nie si chlap, si nula co uteka pred problemom a ma klapky na ociach, ked tak vravis ze si najdes milenku, uz teraz mas manzelstvo v rozklade. tak s tym nieco rob a nie utekas pred niecim co by si mal ty riesit lebo tebe to vadi ,TO SI TAK NASPROSTALY ZE NEVIES POVEDAT ZENE ZE TA NUDI SEX S NOU A CHCES NIECO NOVE? aspon si vojde do svedomia a nieco s tym spravi ak ty uz nie, ako fakt takto sa to nerobi a ked to spravis tak SI TAKY CHUDAK AK OTU PREDOMNOU HOVORILI.

mudrc99

elizz teba by so mchcel za zenu:) to je spravna rec!!! BER SI PRIKLAD A AK SI CHCES ESTE HOVORIT CHLAP SPRAV S TYM NIECO, to nie ona je fadna ALE TY! lebo ty nic nedokazs vymysliet, si chudak ak utecies, CHUDAK!