ked lekar vodu kaze a vino pije, alebo .....

sarin

ok este sa chcem spytat na tie zvysne dve veci strieborna voda a vytazok z listov porad nejaky konkretny mozes aj do mailu.. A ake vysetrenie sa absolvuje a kde ci uz je to ok? imunologia?

RNG

GSE obsahuje 33% citricidalu, co je aktivovany vytazok z grapefruitovych jadierok, to nie je grapefruitova stava, takze malokto ma na to alergiu. Aspon som o tom nepocul este zatial.
A netreba to brat cely zivot, ale len pokial vynicis infekciu u seba aj u partnera.

sarin

ja nemam potvrdenu alergiu na citrusy, ale ked zjem mandarinku alebo pomaranc hold ekzem :D, ale mne to za ten exem stoji... ten mam od babatka tak ho pocitujem ako prirodzenu sucast :)

Deee

RNG je to extrakt z citrusu ak spravne chapem, no ja mam silnu alergiu na citrusy a okamzite reagujem ekzemom, teda asi by mi to nepomohlo, ze?

RNG

GSE je aktivovany extrakt z grapefruitovych semien. Originalny obsahuje citricidal(33%) a je silna sirokospektralna antimikrobialna latka.
Roztok-"horkac" je 30-az 60 kvapiek do litra vody, pijes postupne cely den.
Pracuje aj na vyplach, povrchovu dezinfekciu a podobne.

sarin

ja som to dopracovala na trojmesacne pauzy s tymi probioticami, cikanim po sexe pred sexom sialenym umyvanim sa furt buzeraciou manzela,.... proste cista psychiatria... ale to GSE uz mam poradene treti krat takze idem na to.. :)

Deee

sarin aj ja mam tento problem a nie sem tam, ale zakazdym...je to skutocne na depku, ale zatial sa drzim, verim, ze najdeme nieco ucinne proti tymto opakovackam...