ked lekar vodu kaze a vino pije, alebo .....

ifka

sarin.nespoliehaj sa celkom na vytery,stery,odbery krvi.lebo mozes mat negativne uplne vseko.ale mozes mat v bruchu niekde,okolo vajecnikov nejaku cystu,alebo nieco,ktora je plna chlamydii,alebo ineho bordelu.

RNG

Sarin, neobvinuj lekara, mykoplazmy , ureaplazmy,chlamidie, boreliozy a mnohe virusy sa velmi tazko diagnozuju. Donedavna lekari nemali ani na to ziadne spolahlive prostriedky, este aj dnesne su dost otazne.
Skor je cyba, ked mnohi lekari ani dnes nechcu taketo testy robit a nestuduju nove poznatky, ci uz z oficialnej , ci z alternativnej mediciny.
Zavrhnutim alternativnej sa totiz zbavuju moznosti pouzivat ucinne prostriedky, ktore ich kolegovia pouzivaju, cim nerobia to, co povodne slubili vo svojej prisahe-pomahat pacientom.

sarin

Aby som este dodala po 7 rokoch som nakoniec dospela k vysetreniu na mykoplazmy a MOZNO aj chlamydie.. s komentarom -> vsetko mate ukazkove posva zdrava... no ale ja vam tie kultivacie urobim.. Teraz cakam na vysledok .. ak bude pozitivne tak dik, nosim to v sebe 7 rokov, potom sa asi zblaznim..

sarin

tazko sa mi to aj pise je mi to strasne luto lebo ja som za tym lekarom sla jak blba vzdy ked si prestahoval ordinaciu 3x vzdy som mala problem vypytat kartu od toho co dosiel po nom... proste pokladam ho za velkeho odbornika... Ale ako je mozne nevidiet dovod spravit kultivaciu na mykoplazmi a chlamydie :( som z toho nestastna... a to platim nemaly pausal kazdy rok :( proste ja by som verila, ale ked stale mam problemy :((

asteri

mala si mu to slusne povedat, ze si narazila na internete na jeho rady a ze si sa tam nasla so svojimi tazkostami. ci by aj u teba nebolo vhodne taketo vysetrenie, alebo ci nevidi dovod vykonat ho.