JEHO MOBIL - PRE MNA TABU!

Príspevok v téme: JEHO MOBIL - PRE MNA TABU!
eva28

Mam priatela, nie sme zobraty ale zijeme spolu uz 4.roky. Nemozem sa dostat ani k jeho mobilu. Stale ho nosi pri sebe, vraj je to jeho sukromie. tak preco ho teda tak chrani? Ak sa k nemu aj dostanem, ma uzamknutu klavesnicu na pristupovy kod. Boji sa aby som necitala jeho smsky, alebo nepozerala mmsky? kamoska nasla chalanovi v mobile mmsky cudzej baby. Bojim sa ze aj ten moj robi to iste.

Ucitel

Takýto prístup je viac ako 100%-ný .
Potom už je len na Tebe ale Ja na Tvojom mieste buď by sme sa v kľude porozp. alebo by som premýšlalo rozchode.
Toto nieje o vzťahu ale o klamaní a zahýhaní a môže to byť len horšie. verm mi. daj mu šancu na vysvetlenie a aka nie rozchod.
Teraz je Takýto a ak bude o rok o 2?
Veľa šťastia pri rozhodovaní...

D_nika

mandy-rs, aj ma to mrzi, ale ked sa na to pozrem z tej lepsej stranky... radsej teraz, ako by to malo byt v este dlhsom vztahu, pripadne manzelstve.. isto najdes niekoho, kto by takto nereagoval..

mandy-rs

ja som vyskusala ten sposob od merillinky a viete co moj priatel odpisal na mmsku kt.som mu poslala od znamej? (na mmske bola kozata baba) Odpisal: WAW TY SI ALE KOCKA! POZNAME SA OSOBNE? AK NIE, MOZME TO NAPRAVIT A SPOZNAT SA. CO TAK KAVICKA V MESTE? A mam po vztahu, ja uz fakt neverim tomu hlupakovi. a to sme spolu 1,5roka.

D_nika

caku, myslim si, ze ak ma dievca obavy, tak by sa mala nejakym sposobom uistit o tom, ako na tom vlastne je a co je ten jej vyvoleny za anjelika. musim vsak nesuhlasit s tym, ze kamarat by pomohol.. v tomto sa chlapi nepodrazia, len v pripade, ze by ten kamarat mal VELMI rad dievca, pre ktore spehuje... co sa tyka toho, ze sa boji, ze by sa s nim rozisla kvoli sex-obrazkom and stuff.. nemyslis, ze keby sa toho bal, tak by jej nedaval do ruky telefon s tym, ze ak si ho pozrie, tak je koniec????

wiwi

Baby, mne sa stal taky priserny trapas vcera. Neviem preco (zo zvedavosti), ale vygooglila som si manzelovu byvalku, bola som na jej stranke a manzel si nieco robil na pocitaci a vsimol si to:((((( Uz ma panicky strach z tej byvalej, lebo som na nu priserne ziarlila, aj ked som nemala ziadny dovod. Tak sa len so strachom v hlase pytal, ci ma to este trapi, ze si nevsimol zmenu v mojom spravani, ja som sa zahanbila ako pes a povedala som mu, ze neziarlim ani nic, len zo zvedavosti. A tymto sa pre mna ta byvala konci!

januskaaa

hm a co ked si posiela nejake zabavne mms-ky z nejakych casopisov...viete co byvaju na zadnej strasne..alebo z nejakej stranky..nemusi to hned niekomu posielat..len si to moze nechat poslat sebe..ale posiela tej sestre...skus sa ho to spytat.. :)

a nie sme naivne..milujeme