Neznesitelna bolest hlavy :(

Príspevok v téme: Neznesitelna bolest hlavy :(
gebulka

Ahojte, prosim vas, nema niekto skusenosti s bolestami hlavy sposobene napatim svalov v zahlavovej oblasti a v oblasti krcnych stavcov? boli ma kvoli tomu hlava uz treti den, ibalgin nezabera a s bolestou sa dokonca aj prebudzam a potom ju trpim cely den. Bolest mi vyzaruje ako som uz hovorila do zahlavia,ale aj do celovej oblasti a oci.
vopred dakujem za prispevky.

....................

gebulka urcite by som isla k lekarovi, moze to byt od chrbtice, ale i typ migreny.bolava , stuhnuta sija moze signalizovat aj nieco vaznejsie.lekar ti da ucinnejse lieky ako len ibalgin/ktory je dobry, ale ty potrebujes nieco na uvolnenie svalov/magnezium alebo guajacuran tablety by posluzili tiez, al ezasla by som k doktorovi.

mamca

Akupunktúru si cením,akupresúru používam,ale nesúhlasím s tak jednostranným pohľadom,že príčina je v nachladnutí.K opakovaniu problému môže dôjsť aj z úplne odlišných príčin.

mjanik

akupunktúra má dlhodobý účinok,až dovtedy , dokedy neurobíš tú istú chybu,t,j.znovu poriadne nachladneš,potom ti choroba môže znova vzniknúť

aloe

gebulka: ideálny je bioptron, zdravotnícky schválený prístroj,aj elektroakupunktúra.ak chceš, ozvi sa:duratnakatka@zoznam.sk

gebulka

Lenush...co ked ti spadne z oci a ake uhliky? :)) inak dakujem za rady aj mjanikovi...a akupunktura ma potom nejaky dlhodobejsi ucinok alebo treba aj opakovat?

Lenush

tak to je urcite zo stresu.. nech ti neikto spravi masaz. alebo ja mam take bolesti ked mi spadne z oci, sprav si uhliky.. alebo relaxuj v tmavej miestnosti.