Koho je to chyba.?

Príspevok v téme: Koho je to chyba.?
semira

Dnes sme sa s priatelom pohadali..hovorim si ze tiez som nemusela vypenit..ale zase na druhej strane aj on mohol byt iny..Proste..prisiel dnes za mnou a hned ma upozornil ze je nervozny a ma zlu naladu.Dobre.Aj tak bolo vsetko ok ale potom sme sa sli najest a stale bolo vsetko zle..ci som sa spytala ako sa mal, ci mu chuti, ako v robote.Tak sa teda prestala pytat a dojedli sme mlcky.Na konci vsak zacal byt zase nervozny bez priciny a na dovazok sa na mna osopil (nie krical, ale mal ironicku poznamku), co neznasam a toboz nie na verejnosti..zase bez priciny.Vysla som odtiel uz vytocena a s udivom som zistila ze z nepochopitelneho dovodu je urazeny vlastne on.Ale hodila som to za hlavu, nechcela som sa hadat ale bola som nahnevana.Priatel mal ist k doktorovi a bolo uz vela hodin tak som mu povedala ze by sme si mali svihnut a on na mna vyletel ze co, tak on pride neskor, on sa na to moze vysrat(sorry za vyraz), tak mi slahli nervy, som sa mu vytrhla a posekali sme sa.Prisli sme k doktorovi, obaja nahnevani..potom to uz vyzeralo ze uz bude vsetko dobre ale ten "super"doktor ho nezobral a poslal prec.Priatel bol rozculeny a zacal mi hovorit, ze na co tam vobec siel a nepovedal priamo ze je to moja vina ale zacal ma obvinovat ze ci som to nemohla lepsie vybavit a spytat sa a ako som ho to objednala (lebo som ho tam objednavala ja ale nemozem za to ze tam bol debil doktor)..a potom sa prestal so mnou rozpravat..Tak som sa rozculila a povedal som mu tiez par neprijemnych veci aj on mne a znovu sme sa pochytili..Potom ma to zamrzelo ze sa hadame kvoli somarinam..tak som mu dala pusu a povedala ze nech sa "odstve" a aby sme to hodili za hlavu. Ale on mi na to povedal ze tym sa to nevyriesi, ze on je nervozny a nastvaty a nechce byt so mnou a ze ide domov a povedal mi kopec takych ublizujucich veci.Sa nieco vo mne zlomila, tak som mu povedala nech si robi co chce.Predtym ked v minulosti chcel ist domov tak som ho vzdy presviedcala a vyvadzala aby zostal, ale teraz sa mi proste nechcelo..nepokladam za normalny sposob problemom ked niekto odide..ale velmi ma to zranilo.Tak som zastala a povedala mu ze nech sa rozhodne ze co lebo ak ide domov ja ho na stanicu odprevadit nepojdem (lebo je z ineho mesta)..a on sa urazil ze preco nie a tak..som mu povedala ze proste nie lebo s tym nesuhlasim.Tak sme tam stali 10 minut ako nenormalni, on bol nervozny lebo nevedel sa rozhodnut co ma urobit lebo ako mi povedal nechce byt so mnou ale ja ho nechcem ist odprevadit.Potom aj na nom videla ze mu je to luto, povedal ze ved ja ta mam rad..ale aj tak povedal ze idem domov..on totiz nie je s tych co ustupia ked sa zatne..A stale ma presviedcal nech ho idem odrevadit na vlak lebo nechce byt so mnou az mi slahli nervy a som mu povedala ze nejdem lebo mi ublizil a zvrtla som sa odisla.A on tiez. A teraz neviem co mam robit, on sa mi neozval..a bohvie ci aj ozve so svojou tvrdohlavostou. Viem ze som nemusela reagovat na jeho zlu naladu a byt hadka ale ani on nemusel byt ku mne hnusny a odist..Co mam teraz robit..?Cakat ci sa ozve ci sa ozvat ja?

Lenush

tak ja by som v takomto pripade cakala, kym sa mi prvy neozve.. tazko povedat, vo vztahu je vzdy niekto dominantnejsi, vo vasom pripade partner, takze asi tiez bude cakat iniciativu z tvojej strany.. mala by si chvilu pockat a nesnazit sa s nim hned skontaktovat. dat tomu cas, aby ste obidvaja vychladli a casom sama prides na to, co bude najlepsie

miri413

ak ta lubi, tak sa ti urcite ozve....daj mu chvilu casu nech sa ukludni. ved ti vravel, ze nema dobru naladu. vo vztahoch su aj negativne chvilky, vsetko bude v poho ked sa napatie rozplynie =)