Idealny penis pre zenu

sedmikraska

vidis Del, zalezi na velkosti, ale kazdej zene na inej :) tak som to myslela aj ja, ale inak asi ziadna velkost nie je univerzalne idealna, samozrejme ked ma niekto trpazlika to nie je dobre ako aj obra

del12

Ideálny penis je pre kazdu iný, žene je jedno aký je rozmer, ale musi mat predsa rozkoš.
Takže pre niektoru je to 10 cm, preinu 15 a pre dalsiu 20....a hotovo:-)

tak ale toto

zyxerka, v teme sa rozobera penis od 14 - 20 cm, tu mozno hovorit o tom ze na tom vobec nezalezi, a fakt nezalezi, a ide aj o to kto ma aku susku uz poroztahovanu, ty budes ten typ co uprednostnuje sex pred uctou a laskou, zrejme!

hmmm?

Vy s tým nikdy neprestanete? Tých tém o tom tu bolo strašneeee veľa a mám pocit, že ešte aj bude. Čo tak dať google a pozisťovať si?

ZyxerkA

:))) -- musim s tebou nesuhlasit.. ja mozem urcite potvrdit, ze velkost, ale hlavne hrubka dolezite su... =;) momentalne mam priatela ktory je v pomere k priemeru velmi bohato obdareny, a vyhovuje mi to ovela viac ako ini chlapi s mensimi rozmermi.. taktiez je to ovela intenzivnejsie..

Vsetko tie reci, ze velkost nie je dolezita, su hlupost... chcela by som Vas vidiet, keby ste mali priatela s 5 cm penisom, ci by ste vraveli, ze velkost nie je dolezita..

:)))

nie je dôležitá veľkosť a hrubka, ale jeho majiteľ a to, aby vedel čo s ním má robiť...a jeho šikovnosť :)a ani malý a ani veľký, taký stred je ok:)

:)

moj priatel ma 15 cm a som maximalne spokojna aspon ho moze do mna celeho dat nic ma neboli ani na zaciatku neboli ziadne problemy...v skratke povedane...ako uliaty :)