Chlapi, viete byť aj verní???

Príspevok v téme: Chlapi, viete byť aj verní???
monča

Všade naokolo počúvam o nevere až ma to deprimuje... Nehovorím že ženy nie sú neverné, samozrejme tiež, ale keďže som baba, zaujímalo by ma práve aký je postoj mužov k nevere a dôvody prečo ste neverní... Sú medzi vami aj takí ktorí by babu nepodviedli, alebo takí už dávno vymreli???

sedmikraska

no ved ked vidim ake reci vedu jeho kamarati, ked nemaju pri sebe svoje holky, tak si len predstavujem na akeho ,,tvrdasa" sa moze pred nimi hrat on ked nie som pri nom :( Ale mne fakt pride, ze oni si ani neuvedomuju, co vlastne robia zle :( A ked im to chces aj vysvetlit, tak musis pouzit lopatu, aby to pochopili :D

ghandi

ved to! mne niekedy pridu chlapi taki ako keby za nic nemohli... vies ako..mas ho stale u seba a je vse OK. ale akonahle zacne obdobie kedy bude s kamosmi vela, alebo inde, moze "sa mu nieco stat" :D no tak ale snad maju rozum niektorí...

a taki ludia, co su neverni a robia blbosti, tym by sa to malo stio krat vratia....nech to oni pochopia.. zachvilu bude svet jeden velky grupak:/

sedmikraska

presne ghandi, aj chlapi maju predsa svoj mozog amozu sa sami rozhodnut co urobia. My sme teraz stale spolua preto nemam ani sancu podozrievat ho z niecoho, ale bojim sa ze raz taky den pride, ked uz nebudeme moct byt stale spolu a bude to veeelikansky nezvyk a bojim sa aby mu potom kridla nenarastli, dufam, ale ze taky hlupy by nebol

ghandi

jebte na moišu

sedmi a sarin
baby, som rada ze su aj chlapi ako mate vy. len pisete ze ste spolu stale, moze to byt tým? viete, moj chlap potrebuje volnost, pracuje, ja somv skole, neni sanca aby sme boli spolu stale. ale verim mu, teda skoro... :-D lenze dost moznee ze chlap je verny len ked ho mate takto nakratko.. ja vam neviem, ale bojim sa

a ano, samozrejme, ked suka neda.. ale vy psi, ste nesvpojpravni?? ved za to ze vam nejaka da, vy to musite vyuzit? no to akoze fakt?:D

gina30

Moisha ty si proste uboziacka ktora si komplexy riesi zadanym chlapom, zlatko asi mas problem ked si nevies najst normalny vztah. Nehraj tu na mna spokojnu!!! Ved kto by ti to zral, sice podla tvojich nevyzretych reakcii netusim kolko mas rokov, ale ja nemam ani 15 ani 25 take chudery ako ty poznam. Si proste egoista a egoista ma vzdy v hlave nejaky problem. Daj sa liecit moja a uvidis ze svoje skutocne stastie raz najdes, zatial si pre toho tvojho sliepocka ty ved kto by si ta zobral za manzelku??!!

nikola000

moisha-dúfam,že tá "sliepočka" ako si ju nazvala ti raz natrhne ksicht !ty špina!je mi s takých k..iev ako TY na grc!!!

moisha

Neviem asi vsetko o dolezitosti. Ale na rozdiel od tvojej znamej,sa mam asi lepsie. jeho zenu poznam z videnia a vobec sa mu necudujem,ze uz ju nechce. Sviatky? mam predsa rodinu,rodicov a kamaratov a tak travim sviatky s nimi. On je doma,ale kazdu volnu chvilku mi pride smska, alebo mi zavola ked sa mu da. Ja predsa netvrdim, ze sa donho zalubim. ved mne je dobre takto,ako mi je. Mam skvely sex, vyhody, slobodu. Zijem normalny zivot,aky zje kazda z vas. Pracujem v jednej banke a keby ste ma videli , urcite si nepoviete ze som ta "geisha" ako tvrdia niektore. Mam serioznu pracu, nic mi nechyba. a bavi ma kradnut muza inej zene.. Ten pocit moje mile je na nezaplatenie! A city,ale zalubenost tu nehraju ziadnu ulohu. Proste ma bavi byt snim,bavi ma ked vidim ake ma zo mna potesenie, bavi ma ked mu vola jeho sliepocka a my dvaja pritom lezime v posteli a ja sa snim hram. To ja mam prve miesto,pretoze ja tu urcujem vo vztahu pravidla.