moze kondom pretiect??

jaja

to by si musela vedieť o tom , že ste spravili niekde chybu- čo sa týka ochrany. odporúčam ti navštíviť gynekologa, môže to byť prechladnutie, zápal, stres, hocičo, ale v tom ti tu neporadíme...

neviem si rady...

JAJA ALE KED JA STALE NEMAM MENZES..A TO UZ SU DVA TYZDNE OD TOHO CO MI VYNECHALI...A OKREM TOHO SOM ASI DVA TRI DNI MALA TAKY DIVNY VYTOK..TAKY NEJAKY BEZOVY..A NIEKEDY KED SOM ISLA NA VECKO TAK TAKY RUZOVY..A TO MENZES NEBOL NA 100 % JA VIEM AKE MAM KRAMY..SILNE A NORMALNE ASI 5 6 DNI...A NATO MI NIEKTO NAPISAL ZE TO JE JEDEN S PRIZNAKOV TEHOTENSTVA A TAK.. :,(

jaja

musíte viacej čítať o tom , ako sa dá otehotnieť, ako správne používať kondomy a tak...aby ste nemali zbytočné stresy potom...

jaja

moja zlatá, už nestresuj, ked ti kondom nepretiekol, nepraskol, a 2 testy ti vyšli negatívne, to znamená v preklade , že NIE SI V TOM...

neviem si rady...

JAJA...MYSLIS SI ZE KED MI OBA VYSLI NEGATIVNE TAK TOMU MOZEM VERIT ZE NEJSOM...ZE??? DVA BY SA ASI NEMYLILI...NIE??

neviem si rady...

CICICI...TAK TY SI INA KRAVA...NEPOTESIM TA..SPRAVILA SOM SI DVA TEHOTENSKE TESTY A OBYDVA VYSLI NEGATIVNE !!!!!

jaja

tak sa neboj, lebo ti meškajú asi zo stresu, prechladnutia, proste hocičo, alebo chod za gynekologom, ked je to už 2 týždne... a budeš kľudná...