*z*a*m*r*z*n*u*t*ie* :)

Príspevok v téme: *z*a*m*r*z*n*u*t*ie* :)
kyblik

Ahojte :)
konecneee prichadza jar a musime sa rozlucit so snehom a so zamrznutymi koncatinami ale aby nam nebolo moc luto tak este posledny krat "zamrzneme" ale tentokrat dobrovolne:)
Bude to nieco na sposob: www.youtube.com ale bude to ovela lepsie vsetci v tej istej sekunde zastaneme a NEPOHNEME sa poniektori sme to uz skusali na krizovatke a mozem vam zarucit ze sa zabavime nielen my ale najma cudujuci okoloiduci :))
Cela akcia sa bude konat 15.3 v sobotu v Poluse, vsetci v tej istej sekunde zamrzneme /o 15:00/ a rovnako naraz odmrzneme /o 15:03/ Tak nevahaj a pridaj sa k nam mrznucim a zazi nieco co si este nezazil :)
Stretneme sa o 14:30 na Kuchajde pri drevenom podiu hned pri vstupe na Kuchajdu od Polusu. Prid urcite NACAS aby sme si mohli dohodnut blizsie detaily ako pózy, rozmiestnenie v Poluse, signal na zamrznutie, rozmrznutie,...
Bude to pecka tak sa pridaj a zamrzni s nami
hmm? kto sa k nam prida?

envy1234

ahoj, no ja om dnes bola, parada :) najprv ze pat ludi, vravim si- hmmm, to si nikto nevsimne, ze sa prestaneme hybat a v priebehu deisatich minut sa dovalila stovka :)
videla som jojku aj ta3, mate aj vy nejake ofic.video, kde sa da nieco vidiet? :))))

ps: pridavam sa aj na ostatne akcie :)

kyblik

lenca joooj skoda:( snazila som sa obnovovat ale mi to prislo uz trapne stale to posuvat mrzi ma to
videa su spravene rozne (bleskovky, JOJka, TA3)

lenca

uplne mi to vysumelo z hlavy :-( kyblik, preco si castejsie nezviditelnovala tuto temu, mala som blby tyzden a uplne som na tu akciu zabudla :-(((( kde si mozem pozriet video?

RNG

Co tam po zmysle. Hlavne nech je svanda.
Keby som sa mohol uvolnit, hned by som tam isiel. To je miesto, kde som kedysi po vojne vyrastal. Kuchajda bola nasa "zem dobrodruzstiev", kde sme objavovali, hrali sa , lozili po zakopoch, Ja viem, je to uz zcivilizovane a zastavane, ale spomienky zostavaju, dokonca aj barbarsky vyryte inicialky do kory topolov a lip na a pred stadionom.