*z*a*m*r*z*n*u*t*ie* :)

Príspevok v téme: *z*a*m*r*z*n*u*t*ie* :)
kyblik

Ahojte :)
konecneee prichadza jar a musime sa rozlucit so snehom a so zamrznutymi koncatinami ale aby nam nebolo moc luto tak este posledny krat "zamrzneme" ale tentokrat dobrovolne:)
Bude to nieco na sposob: www.youtube.com ale bude to ovela lepsie vsetci v tej istej sekunde zastaneme a NEPOHNEME sa poniektori sme to uz skusali na krizovatke a mozem vam zarucit ze sa zabavime nielen my ale najma cudujuci okoloiduci :))
Cela akcia sa bude konat 15.3 v sobotu v Poluse, vsetci v tej istej sekunde zamrzneme /o 15:00/ a rovnako naraz odmrzneme /o 15:03/ Tak nevahaj a pridaj sa k nam mrznucim a zazi nieco co si este nezazil :)
Stretneme sa o 14:30 na Kuchajde pri drevenom podiu hned pri vstupe na Kuchajdu od Polusu. Prid urcite NACAS aby sme si mohli dohodnut blizsie detaily ako pózy, rozmiestnenie v Poluse, signal na zamrznutie, rozmrznutie,...
Bude to pecka tak sa pridaj a zamrzni s nami
hmm? kto sa k nam prida?

figurka

škoda... som z ke, inak by som sa urcite pridala :), aspon by to mohol niekto natocit, rada sa zabavím. lavica - ta cira nahota ma pobavila :) tiez zaujimavy napad

kyblik

lavica:)))) ty si cislo:))
ok nechcem sa dotahovat prepac ak som to pisala podrazdene...
ja mam rada taketo haluze tak preto som aj vam ponukla ze ak sa tu najde niekto kto je za taketo zabavne aktivity tak nech sa prida, len tolko :)

lavica

Kyblik... ak si si nevsimol/a tam dolu som pisala ze to bude asi protest na dnesnu hektiku, aspon sa v tom pokusam najst nejake posolstvo... ty si mi neni schopna/y odpovedat na jednoduchu otazku.

kyblik

lavica neviem o co ti ide a pravdu povediac ma to ani moc nezaujima prepac:)
a taktiez ma nezaujima z akeho dovodu to robili amici:) kto nechce vidi prekazky kto chce vidi moznosti;)
maj sa pekne :)

kyblik

alti presne tak :) myslim ze sa niekedy berieme moc vazne a tak som ZA taketo veci vsetkymi desiatimi:))
ok pripomeniem ti, ak budes moct budem rada- s tebou sa fakt ze rada zoznamim :)

kyblik

kazdy ma moznost si z toho spravit svoj "zmysel" ak tam nic nevidis tak to asi nema zmysel, (pre teba) :)
ja v tom vidim srandu, zabavu a napokon ano to "zastavenie sa" :)
a moje motto: "radsej nech sa ludia bavia ako by mali drogovat" :D :D :D