Anal sex - skúsili ste?

čerešňa

atm Ty čo máš za problém? Diskusné fórum je na to, aby v ňom ľudia vyjadrili svoj názor. Prečo máš stále potrebu na mňa útočiť ? Ak si tak veľmi pochvaľuješ análny sex, tak to rovno povedz a nevybuchuj. Jediný kto sa tu prejavuje ako histerický jedinec si ty. Ja som sa len vyjadrila čo si o análachtivých ľuďoch myslím. Viac Ti nemám čo napísať.

atm

ceresna asi to bude pre teba prekvapenim, ale ak si vsimnes nizsie, tak jediny kto sa v tom nasiel, si ty:D - hned si po tom skocila ako ryba na hacik, takze ak pises o ludoch nejakeho typu, tak pravdepodobne pises presne o sebe;). takze klidek, utri penu u ust a nabuduce skus najprv porozmyslat nez zacnes buchat do klavesnice a "apelovat":)

čerešňa

V poriadku atm, ale práve v tej provokácii sa mnohí našli a keď píšem mnohí, nemyslím tým "úplne" vštkých, čo sa dá dúfam správne pochopiť. Reágovala som hlavne na ľudí tohto typu, tak sa hneď nevzrušuj a neurážaj, nikoho konkrétneho som nemenovala.

atm

ceresna, chapes, ze ten dotycny to pisal prave ako provokaciu a je to akurat trol? a ked uz reagujes na tie jeho kecy tak reaguj na neho a nie vseobecne typu "vsetci co tu pisu"

čerešňa

Ach nové technológie, nové praktiky, 21 storočie a bla bla....ale ja neviem kde stále beriete že čo je nové, to je aj dobré !!! Skôr opačne, teraz všetko čo je nové stojí za prd baraní a ani to dlho nevydrží. Takto je to aj so sexom. Si myslíte, že keď nastrkáte vtákov do všetkých otvorov, že ste svetoví? Ešte sa máte veľa učiť a aj tak zomriete sprostí. Ale myslieť si, že kvalita v sexe je práve v skúšaní nových praktík je úbohé a vzhľadom na to, že sa nachádazme v tom 21 storočí a mali by sme byť už o niečo inteligentnejší ma fakt udivuje mentalita niektorých tu zúčasnených. Asi som rovnaká keď na to apelujem ( dúfam že nie ), no prepáčte nedalo mi.

bélá_hun

Ach lentilka vsak v 21 storoci tak jak sa objavuju nove technologie tak tak sa objavuju aj nove sexualne praktiky. Napriklad dvojity anal ktory je v dnesnej dobe velmi popularny. Sam peknu cernosku a s kamaratom sme ju robili jedna radost. Vseobecne cernosky maju dobry analny otvor do ktorkaaeho sa s lubrikantom v pohode zmestia aj dva stredne hrube. Napr ja mam tenky ale dlhy a to je jedna radost zasuvat. Odporucam pouzit gumu durex banana. Este oralny sex a sex medzi prsia ak aspon trojky tam ani kondom nemusis pouzit. Pozdravuje bela