Anal sex - skúsili ste?

telev

Mile damy a pani, chce sa mi napisat nejake ine oslovenie, no ale nebudem... Kedze mate tolko skusenosti, neziskali ste ich nahodou v takom jednom dome, ktory je urceny pre verejnost? Toto forum je tak trochu pre IQ nepricetnych.
Ja len preto, ze aj AIDS sa rozsiruje vdaka tomuto sposobu zabavky.Tak sa len bavte dalej,zvysite to male percento zasr...ych.

cicaaaaaaaa

Anal,to robí len spodina-kanál!
Natrhnutá riť a osratý penis,
hádam to dievča za sex do dierky nevymeníš!
Slastné láskanie a orgik vo vagíne
ak robiť anál ,tak radšej pchať do svine!
Tváriť sa ,že je to super ten osratý penis,
ste primitívy,ak to teraz zmeníš!!!

zuzulka36

Je to super!!!!!!!!!! keby sme to mali aj castejsie tak to beriem, mozno sa mi to pacilo viac ako priatelovi, jednoducho uzasne, som za vsetko nove a dobre.

tamara M

Ale ked ja som vyskúšala..........a to bolíí...už nechcem nikdy viac.......a nahovoril ma nato jeden kamarát...stále mi o tom písal, aké to je fajn a tak.......

lunet1

mna teši spokojnost mojho milačika ale premna osobne je to trápenie a čakam kedy to skončí ale občas ma robí aj rukou tak je to ako tak (: vyvažene

the pretorian

s priatelkou sme to asi pred polrokom vyskusali ...od vtedy dlho dlho nic az teraz pred vikendom dva dni po sebe ... najprv pusa potom dierka a nakoniec ritka .... ale taka šukačka že koniec :-) ...zatiaľ najviac čo som zažil :P

rebellin

No, ľudia sme rôzni, ja to tiež nemusím, oveľa viac ma vzrušuje tá dierka hneď vedľa análnej, tej sa nič nevyrovná.