Anal sex - skúsili ste?

AdamKrt

mishellka24:

pri akej polohe ti dal prst do zadku ?

Trosku ma zaraza, ze z prstu v zadku len tak dostanes orgazmus. Nebola si uz testne pri vrchole, pred orgazmom, ked ho tam strcil ?

mishellka24

no akoze ja mozem povedat ze pri sexe mi partner strcil prst do zadku aaa orgazmus aky som dosiahla sa neda ani opisat.. :)

1987

a este som zabudla aby si sa isla predtym vykakat :) netreba uplne tesne predtym ale nech nemas pocit ze sa ti chce...

1987

hlavne to neskusajte na sucho pouzite librikant alebo nech ta aspon naslini a najprv ta par minut len tak drazdi so zaludom a pomali ale velmi pomali do teba vnika, zaciatok nebude moc prijemny ale ked to vydrzis to, co pride potom je neopisatelny pocit. Ja milujem analny sex a dovolim si povedat, ze aj ked som sa pri nom este nikdy nespravila pozitok je niekedy lepsi ako pri normalnom sexe s orgazmom. Proste to ma nieco do seba. ODPORUCAM

jin kazana

vsetko chcem skusit ale nemam moznosti boli to v srdci laska uz neexistuje sklamal som sa v ludoch ublizili mi chcem to skusit este raz a poriadne!!

eldina

análny sex je skvelý,ale myslím si,že žena musí mať koľko toľko sklony k masoxizmu,aby si to užila...
ja si predtým urobím taký miniklystýr(s veľkou striekačkou z lekárne,len vlažná voda,žiadna mydlová),potom viem,že som čistá....
ešte k tej stolici-ak mávate ráno stolicu-tak večer by nemalo byť nič "cítiť"pri styku..aj bez klystýru...:)
ja lubrikant nepotrebujem,tak som vlhká zo šušurky,že to stečie aj tam dolu...milenec to miluje...chlapi po tom túžia,len majú problém nájsť takú partnerku...
p.s.ešte vám kočky odporúčam skúsiť urobiť chlapovi "masáž"prostaty prstom....uvidíte čo oni na to...:)

wewusa

ja som to vyskusala, s frajerom sme si vypili a posilnena alkoholom som mu to dovolila, lakalo to aj mna aj jeho, pouzili sme vela vela gelu aby to islo lahko, ale aj tak to bolo hrozna bolest, a ten pocit, no pre mna nie, a priatel ked videl ako to boli tak sme to nechali tak a uz to odo mna nechce, pretoze este zopar dni potom som trpela, pri sedeni, pri chodeni, pri stolici...

amalia7

Ale ten pocit, že sa poka... budeš mať stále, takže toho pocitu sa nezľakni. Ale pokiaľ budeš dobre vyprázdená tak sa nemusíš báť. A robili sme to aj bez kondómu a bolo to OK. Nebola žiadna infekcia, ale pre istotu si väčšinou ten kondóm používame. Tak príjemný zážitok :-) Som rada, že to tu je celkom k veci, lebo som už čítala aj všelijaké vulgárne fóra o tom aké je to nechutné. Nie je to nechutné, je to fajn a normálne, že to chcú ľudia vyskúšať.

amalia7

Skúsila. Prvý krát pred 6 rokmi to bolelo, ale to sme boli ešte neskúsený. Treba sa to naučiť, takže na po prvé asi žiadne zázraky nečakaj. Ale odporúčam vyskúšať, teraz už na tom frčíme. Treba byť hlavne vyprázdený, ísť na to pomaly, najskôr prstami, chvíľku počkať, kým sa to trochu roztiahne a hlavne lubrikant!!! Bez toho určite nie. A potom zase pomaly. Odporúčam zozadu pokľačiačky alebo ty na ňom a sama si to budeš regulovať:-)Je to vzrušujúce. A chlapi to majú tiež rady :-)