vytoky

Príspevok v téme: vytoky
lilush

mam problemy s vytokmi, uz to trva dost dlho, vlastne par rokov, od kedy som prvykrat dostala kramy..bola som s tym u gynekologicky, dala mi akesi lieky, nepomohlo, odstupom casu som bola u inej...proste stale mi cosi daju..nic nezaberie a ja to mam stale...vraj u niektoryx zien je to uplne prirodzene a neda sa toho zbavit, napr aj moja mama tym trpi od puberty...
ked som nachladnutejsia alebo cosi sa deje, tak sa to prejavi aj na zmene farby atak podobne..
aj doktorka mi tvrdila ze sa stym neda nic robit, ale ja tomu jednoduxo neverim...
je to neskutocne otravne, ked ste s xlapom a pred tym si stale musite dat sprxu, pre istotu...alebo stale mate taky pocit ze z vas daco tecie...
ma to prestava bavit a fakt netusim co s tym mam robit tak ak poznate nieco nato, pripadne nejaku dobru gynekologicku v blave, prosim dajte mi vediet...vdaka

laurika

ahoj....prosim pomozte mi....mala som prvykrat menzes...a potom uz nic.....teraz mam taky tvarohovy vytok...bojim sa ci to nieje vazne poradte mi .........pls

RNG

Na znicenie kvasnych a roznych inych bakterii je dobry extrakt z grapefruitovych semien citricidal(tiez GSE) 8az 16 kvapiek 60% citricidalu do pol litra vody(15 az 30 kvapiek GSE). Da sa pouzivat na vyplachy aj pit , je to sirokospektralna prirodzena antibioticka latka. Viac na Google.com
V Bratislave to ma Sklepareje, v obch. dome Slimak, na internete je -odkaz odstránený-

RNG

Na zvysenie imunity proti kvasnym infekciam pomozu laktobacily, lepsie zmesy probiotik.
Kvasne infekcie pomaha okrem farmaceutik vynicit citricidal(tiez GSE, vytazok z semien grapefruitu), 15 az 30 kvapiek do pol litra vody.V tej istej koncentracii sa to da aj pit ako prirodzene antibiotikum. Posobi sirokospektralne proti mnohym bakteriam. Viac najdes na Google.com pod citricidal. Lokalne je to www.doplnky.com, obchod v Bratislave v Slimaku

anny20

Ako vidim nie som kto ma takyto problem,je to neprijemne ano,ja sa liecim viac ako 3 roky, chvilu je to fajn, ale potom sa to vrati zas!uz sa da povedat ze som si na to zvykla, pokial to nesvrbi,neboli,nepali tak je dobre :D ani moj doktor si z toho nic nerobi, da mi cipky, tabletku a hotovo.Ked sa ho spytam preco sa to stale vracia,tak sa pousmeje :) takze asi tak...ja mam problemy mam s kvasinkami, je to hlavne zo stravy,ale mojho jedla sa nevzdam :D radsej sa budem liecit!!Drzim palce v lieceni

slniecko*

zacala som pouzivat lactacyd a od vtedy ma to tam pali... hm. mozno som prechladla, neviem. inak vytok mam uz peknych par rokov, tiez neviem co s tym, ci k lekarovi alebo co, lebo myslim ze je to ten "normalny", bez vyraznejsej farby, zapachu... co ja viem, zapachu?

ashly

Ahojte.Aj ja mam s tym problem,niekedy ho mam niekedy nie...ja to casto po kramoch ale to je normalne ked je ovulacia....ale teraz prave som asi musela prechladnut alebo ja neviem pretoze mam bolesti podbruska a krizov tak ako pri kramoch a mam taky vytok ako keby som mala kramy posledny den...poradte mi ci je to pricinou toho ze som prechladla alebo inou...dakujem!

jkl

ja si myslim, ze vytok je len znamenie toho, ze sa to tam cisti... aj ja to mam, ale dokym to nesposobuje svrbenie palenie atd, si myslim, ze to neva. alebo by som s tym mala ist na gyn aj ja? ale nieee