Zasa ma to chyta

Príspevok v téme: Zasa ma to chyta
mirabelka

Viem, ze je tu tem az dost, ale potrebujem poradit s konkretnou vecou...vopred vsak upozornujem, ze k psychologovi nepojdem, chcem to zvladnut sama a okrem toho nemam s nimi dobre skusenosti...takze: Som uz zdrava a nezvracala som od minuleho leta. Drzala som sa, snazila som sa kontrolovat v jedeni, sportovat.. Vsetko sa mi to pekne darilo...az do vcera...ked som to ani sama neviem preco porusila a olovrant vyzvracala. Vcera mi to bolo jedno, lebo hned potom som sla cvicit ale dnes sa za seba strasne hanbim a potrebujem to niekomu povedat. Dnes nad tym tak rozmyslam a vlastne to nechcem. Bojim sa vsak, lebo zacinam mat presne take myslienky ako predtym, uz na chude holky pozeram so zavistou a zacinam sa brutalne bat leta. Myslela som, ze som uz ok,ze vsetko je za mnou a uz ma to nikdy nechyti....ale asi som sa mylila....chcem preto poporosit tie baby,ktore zazivaju to iste, alebo tie ktore maju podobne myslienky, aby mi tu napisali. Chcem vediet, co mam s tym robit, ako sa tomu ubranit a hlavne ako opat nezacat zvracat :(

romana

Zuzanka, ja mám tiež už akési stále myšlienky na jedlo. Nejde mi možno ani tak o to jedlo ako o ten pocit úľavy, ked to dáš von. Ale dnes nie!!!!!!! Musím ešte vydržať je to len tretí deň bez. Viem že zajtra budem na seba pyšná. A to chcem!!!!

zuzana82

dnes som po 5tich dnoch ''postu'' sa ani nie prejedla,ale zjedla viac sladkeho a tak som pred chvilou skoncila na WC.co citim?skor ulavu ako negativne pocity,a na veceru bude uz len salat

mirabelka

no moj je odomna mladsi o rok, ale asi mu je o tom neprijemne hovorit, on ma radsej vzdy taha cvicit. ale je zlaty, snazi sa.no ja vlastne ani neviem, ci s nim o tom chcem hovorit...inak aj ja som v robote a to ze sedim v kancli a niekedy nemam co robit, ma nuti rozmyslat nad jedlom :(
ak sa mozem spytat, ako dlho mas, resp. nemas ppp?

zazie2112

hej vie to, od sameho zaciatku co sme spolu, chcela som vediet co ho to neodstrasi a uz sme spolu dva roky...ovela viac ma chape ako keby o tom nevedel!A ten tvoj sa ta na to nepytal?ja mam tiez strasne chute a hlady, ale som v robote...

mirabelka

waw, takze tvoj priatel o tom vie a normalne sa spolu o tom bavite? ja som to mojmu vykladala, ked som mala vypite, ale za triezva ani muk :( inak dnes zeriem ako slon :(

zazie2112

no ved len keby z toho neboli take halusky tak tlacim furt:) hej mamka je super len keby sme preberali veselsie temy, je to inak haluz, ze ked mam trapenie, casto som si povedala tak a teraz mam dovod ist zvracat a vcera ma frajer uplne zabil ked mi povedal, ze "moja zlata ale to ze tvoji rodicia maju problemy neznamena ze ty si mozes veselo zvracat"s takym polousmevom ma uplne zotrel!!!

mirabelka

preco zvratene ???
kym to ostane v tebe je to v pohode :) niekedy je dobre si len tak lahnut, tlacit a vychutnavat si nic nerobenie :) a inc to mas super to s mamkou :)