otázka na solárko a slnko....prosim o raduuuu:))))))))))))))

Príspevok v téme: otázka na solárko a slnko....prosim o raduuuu:))))))))))))))
janko hrasko :)

CHce sa opýtať...v pondelok som zacal chodit do solarka...bol som tam v pondelok(6 minut) utorok(6 min) stvrtok(8minut) a dneska som sa 1,5 hodiny opaloval na slnku a pekne ma chytilo do cervena...ale nikdy predtým ma tak rychlo neopalilo....moze to byt z toho solárka...alebo z coho to jeee????...a kolko denne sa mozem opalovat na slnku...lebo zajtra tiez sa chcem ist ale ci to uz neprehanam poradte....pls..surne :))))))))))

barbinka

pnadrhola: slnko a solárko sa nemá kombinovať. na čo chodíš do solárka, keď sa môžeš slniť na slniečku?

pandrhola***

V solárku som bola 3-krát, naposledy v utorok. Teraz v sobotu sa chcem slniť pri vode. Myslíte, že môžem, že sa mi nič nestane s kožou (rakovina,...) ? Ďakujem

dobra rada

sibe ti??? to takto nemozes!!! v ziadnom pripade! solarko+opalovanie na slnku to jednoducho nemozes! tvoja pokozka bude strasne trpiet!!!

scarlett298

Môj názor na solárko?Soláriu je umelé slnko, ktoré nič dobré pre život človeka neprináša, skôr človek akoby starol pod ním. No strašne vyzerajú tie ženské, čo sa otrčaju v tom soláriu, ved to uz su z nich 20 ročne starenky.U mna sa osvedčilo,že v máji začnem brať BETABRONZ a v júni mám krásnu hnedú pokozku bez pľuzgierov a spálenín. A starostlivosť o opálenú pokozku je samozrejmosťou.A stará známa veta-Pitný režim, a všetko s mierou. Radšej budem taká aká som a zdravá ako hnedá a chorá na rakovinu, a potom čo mam z toho, že budem ležať v zemi hnedá?Aj tak ma zožerú chrobáci

scarlett298

Môj názor na solárko?Soláriu je umelé slnko, ktoré nič dobré pre život človeka neprináša, skôr človek akoby starol pod ním. No strašne vyzerajú tie ženské, čo sa otrčaju v tom soláriu, ved to uz su z nich 20 ročne starenky.U