mam toho uz dost!!!

Príspevok v téme: mam toho uz dost!!!
kiwemai

o5 nastal ten cas, ked sa mi nexce zit...a asi to aj tak navzdy ostane...nenavidim mojho otca, neznasam ho...vzdy nam len ublizoval a potom sa hral na svateho...sama pretvarka...vycitky...hadky...podcenovanie...dirig ovanie...vnucovanie... a o5 vycitky... sak uz sa tak citim, ze ani nemam pravo na zivot...potom je dobry, ale to len xvilku a potom sa uz nevladze pretvarovat, aky v skutocnozti je a zase...kvoli nemu odisla prec moja sestra a kvoli nemu odidem aj ja...este rok vydrzat doma, potom ma cakaju slzy v ociax, ze nepojdem na vysku...lebo aj keby ma prijali, tak by som prisla aj o tu stipku energie, ktora mi este ostala - vycital by mi, ze ma musi zivit...a to mna nebavi pocuvat...a nexam na Slovensku moju lasku...a tym sa moj zivot skonci...a to bude posledna kapitola mojho zivota...mam dojem, ze zivot sa toci len okolo penazi, zloby a pretvarky...mam toho vazne dost!!!

betynka

DARIA ked bol malý tak bol veľmi šikovný,ale v puberte sa to zhoršilo chcel vyniknúť ale vtom zlom to išlo asi ľahšie.inak u nás rodinná pohoda,až naňho.Viem že fajčí marišku,možno preto ten nezájem,ale čo mám robiť-mám ho vyhodiť aby bol z neho bezdomovec?

daria

rasto,ja musim sama,nikoho nemam ak neratam tu rodinku krasnu :(
batynka,ak je to lenivost lebo nic nerobia kamarati ako pises ze vravi,tak to je ine ako nas problem.snilkovia su nie zly ludia ale pozor,poznam jeden vyrok: nepresnivaj svoj zivot ale prezi svoje sny.
on vyrastal v takych podmienkach u vas doma,ze ziskal male sebavedomie?

batynka

No ja som mama takeho jedného čo tiež toho má vraj dosť.Má 22 rokov a v podstate nikde nepracoval dlhšie ako 1 mesiac.Má Sš VEľA TOHO POTREBUJE,ale nič neropbí pre splnenie svojich snov,je to taký väčný snílek.inak vcelku dobrák,iba taký nezodpovedný lenivec. Ked mu to vyčítam vraví,že má kopec takých kamošov.Neviem ako ho prinúptiť začať normálne sa starať o seba. Muž vraví,že mu chýba vojna tá by avraj s neho chlapa bola urobila.Tak čo vy na to rodičia aj tí potrestaní mladí?

rasto

ano, viem ze je to tazke, a clovek si zacne o sebe mysliet to najhorsie, urcite sa to na cloveku podpise, spoluzitie s takou osobou. ale nie je este tazsie zit s takym otcom?
vy si uvedomujete, ze to je zle a aspon sem pisete a mam dojem, ze sa to snazite riesit. to uz je celkom pokrok.

jasne, ze vselico dokazes, to mi nehovor ze nic nevies a si uplne sprosta. nejake skoly uz mas, nejake si este urobis, najdes si robotu, odstahujes sa niekam dalej od neho s dobrym chalanom a bude to. normalna klasika.
ked to spravis, tak mozno na teba bude este pysny a ked nie, tak jeho smola.

daria

rasto,to si napisal pravdivo a vystihol si jeho pohnutky presne.potrebuje nas take doma,inak by si nemohol zivit tie svoje "domove alebo domace siroke paste".ale niekedy je problem odist z domu.zvlast,ak si si to vsetko predtym precital,ked v nas vybudoval pocity neschopnosti a menejcennosti.tak si myslime,ze to nezvladneme.a este ked k tomu doda:odidte a uvidite,ze neprezijete bezo mna.tak si naozaj myslis,ze si neschopny a nezvladnes to.

rasto

baby, mate to tazke, niektori chlapi su divni, najma ako otcovia.
ked hovori, ze ak sa ti nepaci, mas odist, tak ti dava jasny navod, co mas robit. odid, si uvedom, ze on sa iba TVARI aky je vymakany, v skutocnosti je to slaboch a je na tebe mozno zavislejsi nez ty na nom. on ta potrebuje, potrebuje niekomu vynadat, nad niekym sa vyvysovat. ty nepotrebujes takehoto otca, on potrebuje utiahnutu dceru (a manzelku). ty do istej miery ovladas jeho, lebo jeho potrebu ovladat musi naplnat niekto kto je ovladany.

takze, co najskor prec z domu, najlepsie studovat, pripadne pracovat. a nemysli si o sebe, ze na nic nemas, to je len jeho nazor, nie skutocnost. to ci na nie co mas, zistis az ked to poriadne skusis.

daria

roro,toto poznam velmi dobre:ked sa ti nepaci,zober sa o chod z domu.tak sa casto zoberem a idem niekde fuc.doma som radsej vtedy,ked tu nik nie je,porobim rychlo co treba aby sa potom nestazovali ze...to iste co pises ty...dookola.a ked idu domov tak miznem.

roro

ja mam ten istý problém iné nič len prachy...všetko treba platiť...chod si zarobiť...nepôjdešnikam,ked sa ti nepáči zober sa a chod z domu.NEBAVI MA