Muž ma nevie uspokojiť

helus

a zabudla som dodat mam teraz po tolkych rokoch snim aj mokry orgazmus o co som ja sprostana prisla tie roky sexu s nim a este nieco nebola som mu neverna pred tym som si to robila sama lebo snim to bolo nanic a nie tak casto ako som chcela ja ja som vedela co je vomne co chcem aj som mu to hovorila ale nic aj som mu ukazala ako si to robim no aco ja sa zato nehambim to som mu mala radsej zahybat aj to som mu povedala vsetko som mu vykricala a on ano som slabi a ja nie slabi lenivy

miminaaa

sexuolog tie svoje oblbovacky si niekam strc.Ani nevies co pises.Ja taka sikovna sa predsa nebudem s tebou zahadzovat :) Ja sa drzim hesla,ze kazdy den sa najde niekto,kto sa ma snazi nahnevat.A ty si dnes prvy,takze mas smolu :)))))))))))))

miminaaa

leila,to nepomoze krik.Praveze by bolo dobre,keby ste sa vedeli v klude otvorene porozpravat a navrhni mu,ze ved predsa tento problem budete riesit spolu,ze mu pomozes a hlavne,ze ste ne ten problem DVAJA.A to sa vzdy dvom riesi lahsie nez samemu.

sexuolog

...to nevies, ze eroticke salony sa maskuju za masazne salony, aby priamo neposkytovali eroticke sluzby..."nas masazny salon poskytne panom masaz celeho tela prijemnymi spolocnickami"...

leila

mimina neprišla som na nič za tú hodinu, čo sa tu o tom bavíme :)len teda toľko, že dnes zas pôjdem do debaty o tom, ja už som až agresívna dakedy a kričím na neho, že si nájdem iného, ale to asi nie je dobrá cesta, dnes skúsim v kľude

miminaaa

sexuolog,masazny salon a eroticky salon je veeelikaaaaaaaaaaansky rozdiel.Mas pocit,ze ked ta bolia krize,alebo chrbtica a ides sa dat vymasirovat,ze ti tam niekto basni o sexe??Ja nie,hhh.

helus

konaj a rychlo ja som tak zila s muzom 23 rokov lubila som ho v posteli tiez nic moc lenivost alebo neskusenost ci nezaujem o sex pohodlnost co ja viem co to bolo a tot zacal byt divny minuli rok v septembry tak som mu pozrela do mobilu a tam flandra ze jej chybaju jeho bozky tak som ho vychnapala tak ja som v sexe trpela a on to chcel skusat s inou vsetko som mu vykricala a zobrala som to ja do ruk a haha on mi vlastne ani nestaci to si mala vydiet ten sex kazdy den aj4 krat a teraz vydim on ma 45 ze on to vlastne tak casto ani nepotrebuje ja chcem aj kazdy den a on nevladze takze moj lezi tak ako celych23 rok. a ja si robim dobre nut nut ho k sexu alebo si najdi ineho bud je lenivy alebo neviem

sexuolog

miminaa, keby si sa ma opytala, co ma laska spolocne s masaznym salonom, to by som pochopil, ale ze sa pytas, co ma sex spolocne, tak s toho som vedla...
...a ze sa tu znizujete k urazkam...proti gustu ziadny disputat...len akurat to hovori o urovni vasej komunikacie...

miminaaa

leila,uz si prisla na nieco,ako ten problem riesit?Ono vies,je to vsetko o dovere medzi tebou a partnerom.A fakt je velmi dolezite,aby ste tento problem chceli vyriesit obaja.