Odisiel mi hlas

bonny007

kalciovy je super ale nie kazdemu chuti :D napriklad ja ho nemozem ani cititt...az ma napina... v lekarni mi popradili na cmulanie hydropastilky od genericy a preslo to uplne super :)

lendy777

ahoooj..
mne hlas odisiel zima 2009/bola som tehotna/v tom cse a vratil sa mi o pol roka po porode a /to som rodila marec 2010/ a naskocilo mi to samo...ako odislo,tak prislo.
vysetrenia som mala od hlavy po paty a nezistili mi nic....
teraz to mam zasa a je tomu 2den zatial...mozno skusim tie kalciovky,ako tu pisete...nechcem to zazit znova...:(((

tete97

Mne tiez odišiel hlas po vystupeni so suborom.. spievali sme od 9:00 do 2:00 rána :D a dobre na to zaberaju aj olejove zábaly ale mne najviac pomohlo ked som išla k doktorke aby mi pichla calciove injekcie.... :)

zuzic

mne pred par rokmi odisiel z nicoho nic hlas a mesiac som ho nemala...doktorka do mna stale nieco pchala a nic nepomohlo az potom po mesiaci zabralo uz som bola zufala vtedy...v skole nikto neveril ze jak mozem tak dlho nemat hlas...
pytam sa co chces????

prosteJA

Ked som bola este na ZS, tak mi raz odisiel hlas uplne totalne - bolo to strasne ale doktorka mi poradila jednu vec: nahriat olej a dat ho na latkovu vreckovku alebo utierku a prilozit na krk....behom dvoch troch dni som mala hlas s5.

to je jedno

sice je to tu uz stare ale kokos ja uz nemam hlas asi treti den a robim hocico a dako nie a nie... a to este o dva dni mam dalsi spevacky koncert a potom predstavenie (muzikal) pomoooooc... ludia drzte mi palce... nech zije calcium :D

..................

nejedz citrony, to len podrazdi.takisto nie bublinkove.calcium chloratum syrup z lekarne ,ale zried podla navodu.a mozno aj antibiotika, moze ist o laryngitidu.a nieco na znienie podrazzdenia v hdle, napr.tymomel syrup, je na kasel, ale obali hrdlo vrstvickou.alebo caj zo slezu horskeho.takisto med je o.k.