konecne a bude to pravidelne?

Príspevok v téme: konecne a bude to pravidelne?
n...

ahojte patrim medzi tie zeny ktore ... tu vypisovali a radili sa ze keddy konecne nastane u nich orgazmus pri sexe... velmi som sa bala pretoze ked som spavala s chalanom ktoreho moc lubim uz 4 mesiace a este ani raz som nemala org... bala som sa ze patrim medzi tie zeny ktore nikdy nezaziju org:(..... ale raz teda pred tyzdnom sa to stalo sulozili sme ale 45 min a uz sme ani jeden nevvladali a uz som nemala ani chut:( ale potom sa partner nastval dal si dole prezerv. a chytil mi ruky a tak mi ho vrazal ze za 10 sekund som hned bola mokra a hned som sa spravila a to bol moj prvy org... bolo to nadherne nevedela som ze ako ....po tolkom case a obavach ... velmi som si to uzivalla... ale na dalsi den sme mali zasa s partnerom sex ale org sa nedostavil:( ale mozno to bolo tym ze sme mali prez. moze to aj to ovplivnovat a org bude aj nadalej prichadzat musi sa to len nacvicit??dufam ze zasa nebudem cakat nadalsi 4 mesiace:(..... moc dakujem

bbbbb

n...ja si myslim ze cim viac to budes chciet a budes na to mysliet aby si len dosiahla orgazmus tym tazsie to pride takze skus si vychutnavat to milovanie s partnerom a nemysliet kedy dosiahnes a ono to pride...

bbbbb

baby,pytala som sa na tie vytoky aj lekara,ci sa to neda nejak aspon zmiernit,on povedal ze to moze byt z hocicoho,napr z prechladenia tie hole chrabaty co v chladnom pocasi nosime alebo zkupaliska...je to rozne aj ja mam stym problem a pri sexe to dost vadi...no treba conajviac dodrziavat hygienu pred sexom ale aj ponom pretoe raz som svojho priatela aj nakazila koli vytokom..nebolo to urcite ale dot pravdepodobne...

n....

dakujem aline haah notak skusim ved ja som ho uz mala ale iba raz:( ale dufam ze ece pride bo je to nieco neopistelne:)

alina

martina ako si zistila ze si chora na vytok? lebo bojim sa ze to iste mam aj ja.. ale neviem ako to zistim, lebo byvam dost vlhka, a niekedy to az tecie... a u teba sa to ako prejavuje? pls odpis

D_nika

martina, ved mu normalne povedz, ze preco sa nechces milovat.. aby nehladal utechu a potesenie v inej posteli, ale aby sa ti pokusil pomoct, alebo ta aspon podporit psychicky, aj to moze vela urobit.. ved neustale odmietanie ho musi dost sklamat zakazdym, nemyslis???

a n... nesustred sa tolko na to, aby si dosiahla orgazmus.. mozno nie si dostatocne uvolnena a preto sa nedokazes urobit. ono to pride, neboj sa... mala som chalana skoro dva roky, bol to vztah na dialku, vzdy som si myslela, ze sex s nim bol super ale orgazmus som nikdy nemala.. moj terajsi priatel ma dokaze neskutocne uspokojit a najma oralom.. skuste to:) , alebo stimulaciu G-cka... ten mi este priatel nenasiel.. teda mozno raz nan "tukol", ale to som ho poprosila, nech prestane, lebo by som sa asi pocikala:D alebo ak si pri sexe veeeeeeelmi vzrusena, tak si skus drazdit klitoris prstekmi, kym do teba vnika... najblizsie to mienim urobit aj ja, lebo proste vaginalny orgazmus som este nemala a ak sa o mna netre dostatocne, tak sa ani neurobim... ale verim, ze to pri sexe pride a raz budeme prezivat krasne spolocne orgazmy :) len sa musime "vytrenovat" :D hihi