sklamana v laske

Príspevok v téme: sklamana v laske
tinusqqqa

ahojte.mam 17 rokov.. a zalubila som sa do mojho najlepsieho kamarata s ktorym sa poznam asi tak 7mesiacov.. na vianoce novy rok valentina atk si davame darceky.. obimame sa.. niekedy sa aj bozkavame.. je to vsetko krasne.. je to chalan ktoreho by som chcela na cely zivot..ma 25 rokov a na silvestra ho nechala priatelka po roku aj 4mesiacoch... a problem je v tom ze ju stale lubi a preto ma odmieta .. ma ma rad.. pacim sa mu.. ale nechcem byt len kamaratka mam ho strasne rada lubim ho ale hovori z e bol v laske sklamany tak nevie teraz lasku dat.. kolko mam este cakat.. co mam robit.mam si ho na nieco prilakat? fakt newiem prosim poradte mi

rodrigez

Dobre nacasovana kuřba to vyriesi:)) Robim si srandu... mozno si na neho moc mlada, mozno ma rad starsie... je sice s tebou sranda, ale na vstah to nebude... cim viac budes tlacit na pilu, tym skor ho odozenies... takze hod sa do klidu a neries to... vyriesi sa to samo... nezaujem vzbudzuje este vacsi zaujem...

spagheta

suhlasim so sissou...je mozne ze sa necce teraz viazat a chce bt proste free a uzivat si zivot,zjavne sa mu pacis,ale o vztah nema zaujem a ak budes naliehat a dobiedzat iba si ho odplasis...je si tebou isty a tak sa ani nesnazi...ber to viac free...kliiidek,nechaj si otvorene dvere aj pre inych...musis mu dat volnost inak sa zacne dusit...a je pravda ze ak chlap vidi ze ho strasne chces a vela ocakavas-lakne sa a vycuva..raz som spoznala chalan ktoreho som veeelmi chceôla,modlila som sa aby mi nebesa pomohli...ale bol zrovna zlomeny,rozisla sa s nim baba a on mi nechcel dat ani pusu na lice...potom sme sa nejak pohadali-pre nieco ma nastval a uz som ho nechcela ani vidiet..ked videl aka som nastvana a ze ma strati...isiel vedla mna celu cestu domov-zdrhla som z podniku-prosil a vysvetloval-dokonca mu slzili oci a ked videl ze nic nepomaha vrhol sa na mna a zacali sme sa bozkavat...a potom sme spolu zacali chodit

sissa

tinus...viem ze to bude tazke a bude ta to stat vela sil, ale jedine, co mi napada ako spravne a posledna moznost v tomto pripade je, aby si o neho nejavila tolko zaujem, mozno to ho odradza, ma ta rad, ale mozno sa boji, ze od neho prilis vyzadujes. skus sa mu neozvat, ist von s inymi kamaratmi, brat to viac free, su 2 moznosti, bud mu zacnes chybat a zacne ta dobijat (lebo muzi chcu aj dobijat, nechcu mat zenu pecenu varenu, len co lusknu prstami) alebo sa mu ulavi a zisti, ze mu je bez teba vlastne celkom fajn = ze ta nelubi, ze ta fakt berie iba ako kamosku, no aspon budes vediet na com si, takto mu totiz vela moznosti nedavas, si asi casto s nim a vidi tvoj zamilovany pohlad a ako ho chces a asi ani sam nevie, co s tym a co chce. daj mu cas a volnost, uz si urobila, co sa dalo. a to ze nie je pripraveny na dalsi vztah, nuz neviem ako ostatni, ale ja som to pouzivala ako jemnejsiu formu naznacenia, ze toho cloveka vlastne nechcem za partnera. nemozes ho prinutit, aby sa zamiloval, a pytat sa preco, co mu na mne chyba a pod. k nicomu nevedie, skus zaujat opacny postoj, dat mu cas a volnost a uvidis.

tinusqqqa

rita...spagheta.. dakujem vam... no mam ho strasne rada je to clovek s ktorym by som chcela byt.. zatial ho nelubim az tak ako partnera predtym s nim som bola dva roky bol to super chalan myslela som si ze niet ineho ze je najlepsi na svete nakoniec ma bil ked som zistila ze ma podvadza a vzdy vravel ze tento co ho teraz mam strasne rada ze on je tiez kvietok a ze ma len vyuzije.. no on odomna necaka ze sa s nim vyspim.. skor by som to chcela ja ako on :D ale je to strasne super kamos.. ale newiem pochopit preco nechce ziadnu babu ako tvrdi ..ved uz je to ňmu 3mesiace prec a stale na nu mysli.. podla mna by si mal najst inu aby na nu zabodul... ale preco mi nepovie rovno nie ze somnou nechce mat nic ale stale len ze som super ale teraz nechce ziadnu ? asi by to mal povedat :( newjem ani sama ci sa na to vykaslat alebo co :(

spagheta

tinush...ja som tiez v podobnej situacii-hrozne sa mi lubi jeden chalan a mam ho dost rada..zoznamila som sa s nim na jednej vystave a myslela som si ze taky krasny chalan a este aj zabavny nikdy nemoze byt moj,boli sme kamosi..druhy raz ked som ho stretla-bol zalubeny do kamosky-ta bola zadana a povedala mu ze ho nechce a vtedy povedal ze jej povedal ze chce mna!skoro som odpadla!ze ma chce?ja som ani netusila ze by som sa mu pacila...dalsi raz sme uz boli unho doma-kukali film a nejak sa to zvrhlo-iba sme sa bozkavali..bola som v siedmom nebi...co ti poviem...potom sme sa rozpravali a povedal ze nechce vztah-ze mu je teraz fajn ako je bla bla,ze ho zlomili dva krat po sebe a nechce sa do nicoho hnat-zrutil sa mi svet,ja som ho tak velmi chcela! potom sme boli vonku-opili sa a takmer sme sa spolu vyspali,vela nechybalo..nic mene-rozlucili sme sa ako kamosi,ze mi nema byt za nim smutno a podobne...uvedomila som si ze som mu bola dobra len ako nahrada-na liecenie zlomeneho ega!a o to nestojim! a ani
ty by si nemala! kasli nanho!ja viem ze je to tazke-tiez to citim...ale treba ist dalej a najst si niekoho kto za to stoji a nie niekoho kto si len lieci rany!

rita23

chces radu? vykasli sa na neho a otvor srdce pre inych chlapcov. Mala som 20 rokov a bola som sialene zamilovana do 35 rocneho muza, s ktorym som chcela dobyt svet. Raz sa so mnou pomiloval (az k samotnemu sexu nedoslo-bola som este panna)a potom ma odmietol. Bola som z toho psychicky na dne, mala som skuskove a nedokazala som sa ucit. Odisla som z mesta, lebo som vedela, ze pre nas dvoch v nom nie je dost miesta a sla som na internat. Spravila som vsetky skusky, a doma som bola mozno 5 dni a odisla som na cele leto do CR. Tu som sa v auguste zoznamila so svojim terajsim priatelom. Sme uz spolu uz 1,5 roka a je to najvacsie stastie, ktore ma v zivote stretlo.

tinusqqqa

ahoj dakujem ti skusim to..ja bez neho neviem ani vydrzat ked njesme spolu den je to zle..ale nemozme byt spolu casto kedze som len kamaratka :( je strasne tvrdohlavi..ale ako chce zabudnut ked stale na nu mysli.. strasne toto :(

monika:)

povedz mu,.. LASKU JEDINE LASKOU NAHRADIS,, a ukaz mu ze zivot s tebou bude o niecom inom,, len sa musi chciet,, ahoj a vela stastia,,