Prvy sex-ako ste to povedali rodicom?

inecka_

a co ked mam 15 a 3 roky sa poznam s chlapom do ktoreho som sa hned zalubila ...kedze som v tedy mala ubohych 12 :D(aj ked teraz mam len o 3 roky viac :D ) a on bol o dost starsi nebolo mozne aby sa niejako nase pohlady stretavali ..no v 13 si ma zacal vsimat aj on ..pre nase spolocne zaujmy sme velmi casto spolu boli a aj sme ..ked sme sa v 14 o dost zblizili ..povedal ze si na mna pocka ze do 14 aby ludia nemali hlupe reci pre nas velky vekovy rozdiel ...v 14 sme vela toho spolu zazili ..nadherne veci ktore ma naucili zit inak ako dovtedy ..o necele dva tyzdne mam 15 a asi prichadza ten den ked uz koncecne to co sme si museli zakazovat pride ...a ja neviem ci to mam povedat mame alebo nie

asi hej

a co ked mam 15 a 3 roky sa poznam s chlapom do ktoreho som sa hned zalubila ...kedze som v tedy mala ubohych 12 :D(aj ked teraz mam len o 3 roky viac :D ) a on bol o dost starsi nebolo mozne aby sa niejako nase pohlady stretavali ..no v 13 si ma zacal vsimat aj on ..pre nase spolocne zaujmy sme velmi casto spolu boli a aj sme ..ked sme sa v 14 o dost zblizili ..povedal ze si na mna pocka ze do 14 aby ludia nemali hlupe reci pre nas velky vekovy rozdiel ...v 14 sme vela toho spolu zazili ..nadherne veci ktore ma naucili zit inak ako dovtedy ..o necele dva tyzdne mam 15 a asi prichadza ten den ked uz koncecne to co sme si museli zakazovat pride ...a ja neviem ci to mam povedat mame alebo nie

abcdefxyz

a preco by som to mala rodicom vesat na nos? je to predsa kazdeho osobna vec. keby sa ma spytali, odpoviem, ale inak to nemam preco s nimi rozoberat.

predsa ja

ja v zivote nasim nepoviem ze som uz mala sex,kym sa nevydam lebo moja mama je fanaticka katolicka a keby sa to dozvedela asi by na mna zanevrela

rika

no tak uz som jej to povedala a zobrala to zvlastne..no mam dost akoze mi to zevraj skodi a ze som mlada nato aby som mala sex.som s pratelom onedlho uz rok a v decmbri mam 18tak mne sa to skoro nezda..no dievcata ak vam mam poradit radsej si veci nechajte pre seba ked si celkom nieste iste so vztahom co mate s rodicmi...

angela

a maminou som sa o tom rozpravala...ale iba o tom co a ako ked sa to stane :) zatial sa nestalo :D zalezi to od vztahu aky s rodicmi mas... sama musis vediet ci sa o takych veciach da hovorit a ci nie ale ja si myslim ze je fajn porozpravat sa osobne som sa viac dozvedela

luciferka

Ahojte, ja som to rodicom tiez nevravela, ale tak ymslim si, ze kazdy rodic si sam domysli co a ako, ved aj oni boli mladi, podla mna nie co vysvtlovat, samozrejme ak clovek nema 14 rokov......, mne s priatelom sa aj stalo ze nas nachytali, sice boli za dverami ale domysleli si.....,citila som sa tak trapne ani pred nich sa mi nechcelo, ale ono to chapu, ani len to nespomeuli..., nic na tom nie je......