AKO STE IM TO POVEDALI?

D_nika

moja mama sa tiez pyta... a sama by som jej to len tak z prce na nos nevesala, sak co ju do toho.. ale tak ked sa pytala, tak som jej povedala.. vzdy fakt ze trapne ticho a tak, ale sranda musi byt :D a inak, sak nie je hlupa, ma dospelu dceru, tak co... to bola mamina, ale foter :D hihi, ten si mysli, ze asi zo mna vychova mnisku - a moc sa mu nedari :D :D teda, mna uz ani nemoze vychovavat btw..

luciiik

aojky...mojej mame som to powedala asi pred tyzdnom aj to len preto lebo sa ma vypytovala asi pol hodku...predtym nechcela o tom ani pocut.se sex as po 18..ale na moj udiv ked som jej to powedala se som us mala so svojim partnerom s ktorym som us skoro rok nebola vobec nahnewana ba este aj ma zobrala ku gynekologovi po tabletky.. :))) tak vela stastia

predsa ja

moja mamam tiez uznava az sex po svadbe a ked som mala 19,spytala sa ma ze ci viem co sa pri sexe robi hehe. keby vedela ze uz som vtedy nebola panna, tak by ju porazilo.

ssssssssss

Mna ked sa mama pýtala, či už som s niekym spala,tak som zatlkala a hovorila, že nie. Teraz už som s priatelom tri roky a ked sa ma spýtala, tak som len jej povedala že ano ale že nech sa ma viac nepýta. Bola zvedava, ale nemala šancu. Podrobnosti by som jej určite nerozprávala :)

sarin

nooo ja som sa s tym priznala az po svadbe :D ale aj tak som nepovedala kedy to bolo, ale mama si mysli ze to bolo o vela skor jak naozaj, tazko jej to vyhovarat :D a nemam ani dovod...

jaja

podla mna by to v rodine nemalo byť tabu, alebo niečo zakázané. priateľ chodí ku nám aj na noc, ale ja mám zábrany...:-(