Ako otehotniet

mademoiselle

jaj DESmodka, ja som si ani nevsimla ze si napisala:-) Ucim s ana statnice, ale nejako mi to velmi nejde:-( uz som z troho zufala, chvilku klud nemam. Inak mam 22, neni rpoblem napisat, ja sa za to nehambim:-) No november tu bude rychlo,ale mne s ato zda byt este daleko:-) JA len dufam, ze sa malicke narodi riadne a nie o mesiac skor na moje narodky zase:-) Svagrina je na rizikovom, tak dufam, ze to obaja dotiahnu do uspesneho konca:-)

DESmodka

neboj aj november pride rychlo... malinke sa ma narodit na moje narodky, tak dufam ze tam dovtedy vyzdrzi :).. mademoiselle kolko mas rokov?? nemusis napisat ked nechces :)

mademoiselle

jej to je zlate, no nasi budu mat prve vnucatko od mladsieho rachu- kazdy to cakal najskor odomna,ale neva:-) Ked som sa dozvedela, ze budem teta, normalne som od radosti enspala, tiez s astrasne tesim. TY to budes mat skorej, ja si babo zacnem uzivat az od novembra, az vtedy sa malicke narodi. TAkze to je este koooooooooopu cakania:-)

DESmodka

mademoiselle, urcite sa pochvalim ked sa podari... nechavame tomu volnu cestu... ked to pride tak to pride... v auguste budem aj ja teta, tak sa na malinkeho uz tesim... tak ho rozmaznam :)...

mademoiselle

DESmodka, chapem ta, naco to odkladat, ked s ana to citis. Niektore zeny sa na to necitia cely zivot, niektore sa citia v 20-ke. Vidis, skolu mas skoncenu, dobru pracu, aj dobreho partnera. TAk co viac mozes chciet? JA deti milujem. Onedlho budem teta a dufam, ze sa dockam aj vlastnych- ale to az o nejake 2-3 rocky (no uvidime co povie partner,ale riesit to budeme az ked to bude aktualne:-)) Ale viem co je to tuzit po dietatku a ked si to mozes dovolit, tak do toho, dufam, ze s apodari a potom napis:-)

DESmodka

jasne ze chcem babatko... preco nie?.. ved uzivat sa da aj s babatkom... (viem budem obmedzovana)... aj tak ho chcem... a naco by som aj cakala do 30?? vysku som skoncila.. dobru robotu mam (teda ja peniaze su), aj otec buduceho babatka mi vyhovuje...

mademoiselle

no podla man je to vek tak akurat. Vela ludi babo odklada az po 30-ke a nakoniec zistia, ze maju problem s otehotnenim. KAzdy ma ine potreby a ak niekto tuzi po dietati v 24 rokoch, preco nie? Je na to pripravena aj fyzicky aj psychicky.