ploche brusko

janulikakakaka

ta jasne ze nepomahaju ked ich robis 20 mozno raz do tyzdna najmenej sa ma robit 500-1000 za den a treba aj makat a nielen sa stazovat ze sa neda schudnut a taktiez neprezierat sa a nejest nezdrave veci a ked uz toto nepomoze tak...

zuzka90

ja mam rovnaky problem,staci kvapka vody a brucho je vydute.a nepomohla a nepomaha nic,takze nikdy som neukazala svetu pupcek :-)co uz

olympika

dat si preventivne kocku cokolady??? to asi nie je mozne....ja ked zacnem tak sa mi huba nezatvori kym ju nespraskam celu...:( .... najprv mi radili ze jest banany a potraviny co obsahuju serotonin, resp. podporuju tvorbu serotoninu v tele.vraj kvoli tomu aby zmizla chut na jedlo alebo nieco take..... nepomohlo....nic nepomaha.zname vraveli ze je to hlavne o vôli-ale ked ja sa nedokazem ovladnut! stale zeriem.nie jem ale zeriem...a ved na mne uz aj vidno.a ploche brucho-to je len sen.skusala som brusaky,tanec,beh.a teda aj ked som skusala tak po case ma to nudilo...ono by to slo ale ta prekliata chut na jedlo.a sladke uz ani nespominam :( neviem co mam robit....kto ma podobny problem a nejak to zvladol a teraz sa moze pysit nie len peknou postavou ale aj prekonanim seba sameho?

ataeb

geny nie su vobec smerodajne.. je to len zasterka.. formulka.. pre niekoho komu to staci. co sa tyka vahy a chudnutia je to len na tebe a tvojom zivotnom style.. strave.. pohybe..
hovorim z vlastne skusenosti..
aaa brusku najviac skodia sladkosti a biele pecivo.. no staci len troska zamakat a zvysit vydaj energie.. a potm si aj tu kocku dve tri cokoladky budes moct dat.. radsej preventivne kocku ako si odopierat a potom spraskat rovno dve tablicky..

jejooo

noo kazdy den cvicim na svihadle ako na zadok a stehna to pomaha uzasne ale brucho nic aa dakuem za radu skusim..:)

ataeb

ak chces schudnut z bruska nestaci len cvicit brusaky.. musis sa hybat cela.. ja neviem behanie plavanie bicyklovanie.. hocico .. a popritom tom cvicit aj na brucho. skus brusaky so zatatzou.. t.j. daj si na hrud nejaku velku knihu alebo nieco podobne. tez dobre su brusaky so zdvihnutymi nohami bud to uplne alebo v pravom uhle