viete kedy vam klame?

Príspevok v téme: viete kedy vam klame?
rita333

kamrat sa mi priznal ze pritom dvíha obočie..moj priatel ako som si vsimla zvykne privrieť oči pri rozhovore..ale este som nato neprišla či to robí ked mi niečo tají..ale problem je zas ten,že to robí dosť často..vyzeralo by to zas,akokeby mi klamal potom každy deň.ako ste natom vy?viete to odhadnuť podla neakej partnerovej gestikulacie?dik

D_nika

drakenko, nechcela som sa dotknut muzskeho pohlavia tym, ze by ste nemali cit.. ale predsa, o zenach sa to tvrdi, ze su o cosi citlivejsie... (ale ja nie som feministka :))))

eeeeeeeeeeeeeeee

to nema jedno gesto.. je toho viac. ale proste na to vždy dojdem. či už stoji predomnou alebo s nim len telefonujem. ale my si neklameme vo važnych veciach, len tak blbosti. ale nema šancu a to ho štve hehe :)

kajanka1

Môj chalan ma klame casto, a vycitim to kedy ... a to nemusi ani nijak gestikulovat. Viem ako sa zvykne spravat a ked mi nieco nesedi klame..
aj si zaprisaha!ale vôbec ho to nezere..uz to vela krat porusil

frank

ked pri rozhovore druha strana priviera oci, no pocas toho ked prave rozprava tak to znamena nadradenot s miernou aroganciou...:) to o dvihani obocia je asi len cisto subjektivne?....
ked clovek pri rozhovore klame tak sa dost casto dotyka spicky nosa dominantnou rokou a takisto aj "kazdy" dotyk tvare moze znamenat pokus o klamstvo...samozrejme bez ocneho kontaktu

drakenko

Tak keď mi frajerka klame nespoznám to, ale tvrdí že mi neklame a ja jej verím :) A k tomu "niečo nieje v poriadku"... Myslím že keď so ženou niečo nieje v poriadku, tak to vidí aj muž. Teda ja rozpoznám hneď keď frajerku niečo trápi.

D_nika

moj nevie klamat :D mozno si myslite, ze som naivna, ale proste on to fakt nevie.. len raz sa mu podarilo ma oklamat, ale to mi potom povedal, lebo to nemohol vydrzat :D fest je zlaty :)) a ako zistim, ze mi klame? teda ze by aj klamal, ale radsej nechce? snazi sa zmenit temu a ignoruje, na co sa pytam, pripadne sa len so mnou snazi maznat, ale nic nehovori.. jasny znak, ze nie je dobre :D alebo mu strasne dlho trva odpovedat a radsej ma bozkava... alebo proste uhne pohladom... ak niekoho lubis a je to dolezite, tak vycitis, ze nieco nie je v poriadku... teda aspon ja som citila a on sam nechapal... ale proste my zeny na to mame cit...

sedmikraska

ale ved tu nemusi ist o klamstva typu, ze musi, ale o lamstva trebars zo srandy,ze si nieco vymysli a chce ma vyplasit abo tak, aspon u mna teda