pokaslala som to

vivaaaa

ahoj sisi a nemyslis,ze to je len zamienka?ja by som hladala inde,lebo urcite by sa pre nieco take nenahneval,len to skor vyzera ze si mu dala dovod.nevolaj mu viac,nebudes sa mu vtierat predsa vtierat, urcite si mu svoje uz povedala,ze ta to mrzi a pod.Ak mu na tebe zalezi,vychladne a ozve sa.

rada

sisisissi tak sa teraz nastvi ty a povedz mu, ze ked sa ukludni, tak nech ti zavola. Podotkni mu, ze za tych 7 rokov by uz mal teba poznat a nie takto vyvadzat. A ked nepozna srandu, jeho problem... Uvidis, ze sa ozve. Tebou teraz manipuluje, alebo v opacnom pripade mu to prislo vhod, aby sa s tebou pre nejaku blbost aj pohadal. Tak teraz sa hraj na urazenu ty. Urcite to zaberie.

jajka

ked si to povedala, tak na tom asi nieco bude. Mozno sa ti jeho brat paci, davas mu to aj najavo a jeho to doteraz sice stvalo, ale bral to s rezervou, ale ked si sa takto prekecla...jasne ze sa urazil. Ty by si sa neurazila, keby ti aj zo srandy povedal, ze by tvoju sestru mohol? skus sa vzit do jeho koze. Toto budes musiet dlho zehlit.

veronika

ahoj sisssi, to ako myslis uplen vazne, ze tvoj priatel,s ktorym si uz sedem rokov, sa na teba nahneval za taku kravinu??????akoze naozaj nechapem. chcela by som ho videt,ako by potom reagoval v inych roznych zivotnych situaciach, ked sa zivot s clovekom nemazna....ci by za kazdu blbost sa urazilllto co mate ako za vztah, kde si nemoze:s dovolit ani povedat nieco zo srandy??!!!!.........

usiko

tak sa prekonaj a nekontaktuj ho, daj mu cas, kazdy potrebuje inaksie mnozstvo casu na to, aby prekonal svoj hnev a zacal pozerat na veci objektivne...nevolaj mu ani nepis a uvidis, ze po dni alebo dvoch zavola on...ver mi...

sisisissi

ale preco ho to tak stve? co som spravila take strasne? viem, vyznelo to blbo a nemam vobec k takym veciam vztah, ale co sa to stalo? preco? nemam chut zit takto

pesimista:-)

ja by som si nebola taka ista.ak chce s tebou skoncit,tak si najde hocaku zamienku.
nevyvolavaj mu stale,otravuje ho to a este viac hneva.pockaj a uvidis...

envy1234

po siedmich rokoch a kvoli takej hluposti sa s tebou nerozide.. ten moj by sa so mnou potom rozisiel uz milionkrat. a to ja vacsie a naozaj seriozne blbosti vystrajam.. neboj sa :)

sisisissi

nechce ma vypocut, nepomahaju ani ospravedlnenia, teraz mi uz ani nedviha- je mi tak nanic. Bez neho to nema zmysel