pokaslala som to

MilanM3M

Fajn, nemam pravo nikomu NIC vycitat. Tak uz ani nebudem. Koncim s tym.
A prosim, nevycitajte potom ani vy mne a neutocte na mna! Ja som vam nic nespravil! A mojeje EX som 1000 krat napisal, ze za ten stav som mohol ja.
Takze je single, ako pisala envy, tak nech si ROBI CO CHCE.
A ked pises o povoleni, tak VSETKO sme dohadovali stale spolu. Boli sme DVAJA, ked ti to nieco hovori! Aj ja som sa s nou dohadoval. Napr. som chcel rok novu telku, ale som ju nekupil. Bolo to obojstranne a ak nevies detaily, ako sme boli stale dennodenne spolu a spolu riesili veci, tak o tom , PRosim ta, nepis..

envy1234

a co sa tyka mojho "ex" a mna... rozhodne na mna netlaci ak ty na tvoju ex, rozhodne nerobil take kraviny ako ty.. bol skvely pocas celeho vztahu, robil mi prekvapenia, staral s ao mna, ked som bola po operacii a bol mojou oporou...akurat si to posral tym, ze sa so mnou rozisiel len tak... z casti za to moze moja ziarlivist, ale to je do inej temy... ano, dnes to bolo prijemne, ked ma pobozkal.. ale zasa to neporovnavaj.. a nie, este netuzim po jeho objatiach a horucich bozkoch, nemaj boja... aj ja mam chaos ako tvoja ex... vies, asi si to predstavujes moc easy, ze vy poviete "zmenil som sa" a my vam skocime do naruce.. taku este nehrali, moj mily...

nada

citam uz dlhsie vsetky tieto prispevky ste thu po rici ludia ,,hah laska na viac sa nezmozem ,,inak co vlastne milan spravil ?????

envy1234

MILAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sa spamataj , clovece!!!!!!!!!!!!!!!!!az mi zabehlo, ako som citala ten tvoj siahodlhy, tvoju ex osocujuci prispevok!!

po prve, pokial vieme, nebol si prave najsvatejsi frajer. NEMAS pravo vycitat jej, ze po tych troch rokoch trapenia od teba odisla (garantujem ti, ze sa rozhodovala dlhsiu dobu, nenechala ta z jedneho dna na druhy). aj keby si s niekym po vasom rozchode zacala, ci s jednym alebo s celou bandou chippendales, tebe to moze byt srdecne jedno a NEMAS pravo jej nieco vycitat, lebo uz ste obaja single, to znamena v ludskej reci ze SI KAZDY MOZETE ROBIT, CO CHCETE. no a tie tvoje vety niektore ma dorazili...
citujem:
"A uz ma melir, ked som dobre videl, velka slecna je znej zrazu".. ty sa neholis, neumyvas si zuby, nestrihas nechty??? starostlivost o vlasy je uplne bezna a vies, zeny obcas chodia aj kadernikovi (a muzi holicom) a je to jedna z veci, ktore ti po rozchode ako-tak dokazu aspon na cas vylepsit naladu.... bud rad, ze je pekna.

"Bud je v tom iny chlap, co by mi neprezradila zatial, alebo nieco ine. Ak je v tom iny a uz predtym mala ineho, tak za mesiac dvaja novy chlapi, tak to by bola u mna posledna ".. no to si sa teda akuzal, ako si sa zmenil...rped par dnami si sem este pisal, ze jej chlapa ineho vycitat nebudes.. no a hen, uz je to tu...aj keby, uz je single. jej vec.

"Jej asi dali rozum kolegyne, a to odvtedy, co som jej dovolil ist do tej prace" CO SI JEJ??? DOVOLIL IST DO PRACE??? AKOZE SI MALA POVOLENIE PYTAT???????????????????????????

ty si mozno myslis, ze zeny su slepice, ale by si sa cudoval, kolko zien ma v nasej krajine podobne skusenosti vo vztahoch ako tvoja ex... a ked vidim, ako sa moja kamoska trapi, predsa jej poradim a pomozem. logicke

milan, nehnevaj sa na mna, ale si ma strasne nas*al.. na jednej strane sa tu prezentujes ako pobozny clovek co sa po veceroch modlieva, aby sa jeho laska k nemu vratila, no na druhej strane ho vytoci akykolvek detail... sa spamataj... chod sa opit. ale uz sa nelutuj a JEJ NENADAVAJ...

mamca

Zmena pre odmenu je skôr obchodný ťah,nie vnútorná potreba byť lepší.Ty neprosíš,ty požaduješ svoju odmenu.Ak naozaj chceš byť lepší,buď rád,že si dostal možnosť,nie pre získanie lásky,ale pre seba.
Ak to tak nie je,neubližuj zbytočne sebe ani tým druhým nejakou hrou na sebareflexiu.Musel by si sa hrať na polepšeného a to sa nevypláca,znovu by si po čase iba stratil.
Ak to tak je,dúfaj,že stretneš ženu,ktorej dokážeš v prvom rade dávať pozornosť a počúvať,vnímať jej túžby.

MilanM3M

Dakujem madem. Prepac, viem, ze ma milovala. Ale toto, co robi poslednu dobu, sa mi vobec ale vobec nepaci!
Ale toto nie je laska, co ukazuje.
A ze bolo zle 3 roky.. ani s tym nesuhlasim. Najpr zacala pisat posledny rok, potom dva a nakoniec tri, aby sa citila dobre, ze ma na to opravneny dovod.. A za dalsie, ked bolo den zle, a na druhy dobre, je to obrovsky rozdiel, ze som ju na druhy den objal, alebo ona mna, ked ona spravila chybu. Ale ked si 2 mesiace bez objatia, tak to je ina vec!
A ze jej to nechyba, tak to som z nej dvojnasobne sklamany. Sak som sa snazil.. A nikde som nenapisal, ze so snazenim uz koncim! To by som bol pokrytec, ktory sa snazil len koli cielu a ked ho nedisiahol, tak nic. To predsta nie! Ja sa budem snazit aj nadalej, ale uz nie pre tu, ktora ma odhodila.. Ona vcera uzvreala kapitolu.. ale ved ona aj minule povedala, ze teraz nie ale co bude, nevie.. a vcera, ze uz asi nie..
Same asi, mozno. Tak toto je co za typ lasky?

mademoiselle

Milan, uz stacilo. Niektore veci naozaj prehanas. Vies, chapem, ze s atrapis aj vsetko,ale nema spravo vraviet, ze ta nemilovala, keby ta nemiluje, tak hned by sa na teba vykaslala ako sa zacala trapit pri sebe. Hej, milovat s ada navzdy,ale obcas to druha strana tak pokasle, ze jednoducho ta laska pomaly vyhasina. Ja by som sa nIKDY nevratila k byvalemu,ani keby neviem co urobil. Vies,asi sa v nej uz nieco zlomilo a z nie je navratu naspät. Podla mna by si sa s tym mal zmierit. Vravis, ze si sa snazil zbytocne, nic nie je zbytocne. Ale zober si to z jej strany, velmi pozeras na seba. Milan, mozno si sa zmenil,ale nie je to uplna zmena. Ked niekoho milujes, musis pozerat hlavne naneho, nie na seba. Zober si ako dlho s atrapila ona, ako dlho s atrapis ty, je to neporovnatelne. Ak sa chces uplne zmenit, zacni uplne od zakladov. nc jej nevycitaj, nepis na nu, ze aky je ona clovek, za to, ze sa na teba zachmurene pozrela. Milan, vies ze ja proti tebe nic nemam, ale otvor si trochu ocka. Bud sa zmen uplne uplne od zakladov,alebo na nu zabudni. Ona vcera tuto kapitolu uzvarela. Nemozes jej to mat za zle, nemozes pisat, ze si to zapamatas a u teba za to skonicla. Povyvadzal si jej horsie veci, musis uznat. Bohuzial. CAs sa neda vratit spät,ale buducnost nie je stratena. Snaz sa zit bez nej, skus sa s tym zmierit. je to tazke. Ale inak to nepojde. Nemozes to zmenit,ale nikdy nevies co sa stane v buducnosti. TAkze drzim palce, ale hlavne naozaj ak sa chces zmenit, tak uplne od zakladov. drzim palce

MilanM3M

Nie mimca podla svojich predstav. Jej predstavy boli, ze je koniec a hotovo. Tak ake mala predstavy ona o mne? A naco ma skusala a trucovala s inym, ked mi JASNE povedala, ze tam sanca uz nie je. A ak nie je, naco sa mam trapit. Uz som pisal, ze som rad, ze som si to pretrpel a prisiel na nove myslienky a pohlady na druhu stranu. Ale zase na druhej strane teraz zlyhala ona, lebo ked sa clovek snazi a ona mi povie rovno, ze uz nikdy nic, nukdy spolu, tak mi prosim Ta povedz, NACO nieco riesit pre Nu, pre Nas, ked uz nikdy nic? Ja Ti odpoviem: Nanic!

MilanM3M

paradajka, este aj Ty zacinas? :(
Tak sa valaj, je to tvoja vec. Aj ja sa raz mozno budem valat od smiechu z toho vsetkeho a z celej tejto etapy, pocas ktorej som necitil nic ine, iba zial a ze mi niekto velmi velmi velmi chyba! Ak na toto mam doplatit tym, ze aj tak budem bez nej, alebo tym, ze sa tu niektore individua z toho budu smiat a vytesovat, nestoji mi to za to. A pocuvnem tych, ktori mi radili na to a na nu zabudnut. Tymto len splnim to, co si cely cas priala a ja sam sa aspon nebudem trapit! Naco sa vobec tu trapim a vypisujem, pre niekoho, kto uz na mna davno zabudol.. :(