pokaslala som to

leila

Milan,mrzi ma to,ale prosim ta,pre nu,ale hlavne koli sebe,skus sa postavit a ist dalej,skusit si zit zivot,ktory urcite bude krasny a stastny,aj ked bez nej.Pokus sa.Zmenil si sa,verim v to.Si dobry clovek a ja verim,ze zvladnes vsetko,co to caka a to dobre,co si zasluzis,si ta urcite najde.

leila

Ahojte,dakujem vam,ste vsetci zlati,ja som dnes uz skutocne myslela na vsetko a samozrejme mi myslou behali hlavne tie "katastrofalne" scenare,co mi chce moj milacik oznamit.Uz som sa dnes zase vyplakala,ale teraz od stastia.Neviem,cim som si ho zasluzila.Okrem ineho mi len chcel povedat,ze ma chape,ze mi nic nevycita,ale ze chce,aby sme si dokazali povedat vsetko,aj ked sa jeden z nas bude trapit,ze sa musim naucit nebyt ticho,ale verit mu a zdoverit sa aj s problemami,lebo uz nie su to len moje problemy a ze len ja som smutna,ale ze on je moj priatel,ktory pri mne stoji aj ked nie je len dobre a vsetko chce prekonavat so mnou.Spolocne vraj zvladneme vsetko lahsie.A este mam dobru spravu,teda pre mna aspon,sme sa dohodli,ze idem o 2 tyzdne domov.Ja sa tak tesim.Babenky,Milan,viete co si prave teraz zelam?Aby kazdy z vas bol v zivote raz taky stastny,ako prave teraz ja v tejto chvili.Mate u mna vsetci velke objatie a este vacsie dakujem:)

sisisissi

Milan, ja verim, ze je z teba uz dobry mus, ze si sa zlepsil zmenil- ale dokelu co si cakal po tom vsetko co si jej urobil? Su veci, ktore sa neodpustaju... Neobvinuj ju, ale daj jej priestor na vlastny zivot a ak sa ti to podari atk urcite najdes svoje zivotne stastie aj ty...

MilanM3M

Sisi, teraz mi volala. Teraz si to u mna pokafrala a toto dievca u mna skoncilo, aj cez to vsetko, co som k nej citil a citim!
Nechcela prist so mnou domov, ze nic by to neporiesilo, ze by sme sa len v aute 2 hodiny hadali. Ona uz dopredu vie, co by bolo.. Sak pre Boha, ja jej nic nerobim! :(((
A este sa mi do telefonu smeje. Ja placem, hovorim s nou a jej je smiesno. Zajtra volam a rusim vsetky veci ohladom svadby. Po dnesku u mna svojim spravanim za posledny mesiac skoncila. Zase som sa jej pytal, nech to ukoncim a sa netrapim, ci je tam sanca raz, tak ze uz asi nie. Tak fajn. A zevraj nikoho nema. To ukaze az cas. Ale mne to je uz jedno.
Este mi teraz napisala sms, ci som cakal, ze sa teraz v tom termine vezmeme. Odpoved vies, napisal som u vyssie, este pred touto sms, ze ani ja som nechcel uz tento termin, ale presunut o rok aspon. Ale to uz jej nepisem, nema to vyznam, sklamala ma.

sisisissi

Milan, Ex je skalmana, zmatena a pochybujem ze sa vrati.Mozno ale len mozno sa rozhodne dat ti tu last snacu, aj ked si uz ich mal dost ako pisala predtym...ja neviem, na to by som sa nespoliehala aj ked ti verim a prajem ti stastie, toto vidim uz pre nu ako uzavretu vec- aj ked ako sa hovori, jeden nikdy nevie a do podrobnosti vasho vztahu vidite len vy. Ale drzim palce.
Leila, ty ako.
Madem., envy.. co nove? Skola stoji?

MilanM3M

Dakujem krasne, mademoiselle, za drzanie prstov. Aj ja dufam. Vies, je to velmi, velmi tazke. Nielen pre nu. Zatial sa neozvala ohladom sms..:(
K svadbe len tolko, ze nemozem o tom pisat detaily, ani terminy, dohodli sme sa s priatelkou, tak to dodrzim. Poviem len tolko, ze vyplatene bolo skoro vsetko, zasnubeni sme este neboli.. A jasne, ze nielen ona ale ani ja by som nechcel hned svadbu po navrate, mozno o rok, dva, ale najprv zistit, ze ma miluje a ze ma nevymeni za ineho, lebo by som sa v 30-ke zblaznil. A ja jej dokazat, ze sa nema coho bat, ist do tohto zivotneho jedineho kroku so mnou, ze ju nesklamem, ze bude u mna na prvom prvucickom mieste.. Pre nas som staval dom, chodim do prace, existujem.. Treba vsak aj dokazovat lasku, a to dennodenne a ja to viem!

mademoiselle

ahojte vsetci, coyote si silna zena, neboj, zvladnes to, ja by som takeho chlapa uz ani nechcela, co by to urobil. Laska, nelaska, ale ked by podviedol, ja by som to nikdy nedokazala odpustit. Taky chlap si ta nezasluzi a este k tomu ked robi take veci ako robi, ale uvidis, on sa este priplazi, tomu verim. sustred sa teraz na seba, si mlada, pekna, a preco sa zahadzovat s takym chudakom, ked mozes mat niekoho, kto ta bude skutocne milovat? Drz sa a uvidis, bolest pominie a potom bude z len a len dobre:-))

Leila, suhlasim so sisi, treba mu to vysvetlit, musi chapat, ze mas toho v skole vela a je tam hrozny tlak na ludi, co to studuju, ja sa ani nedivim. Obdivujem kazdeho, kto taku skolu skonci. Ale neboj bude to dobre, urcite.

Envy, ty ako pokracujes??? Inak baby mate maily:-)))

Milan, nebudem ti radit vzdavat sa alebo nevzdavat. Vy ste uz mali naplanovanu svadbu? To akoze ste boli zasnubeni a normalne ste uz robili aj pripravy?????? Inak neviem, ze ci y sa chcela v tejto situacii aj keby sa k tebe vratila vydavat. Podla man to chce aj tak cas. Ptrebuje to este vela casu a ak sa vrati, bude si musiet ybt ista, ze uz nikdy nebudes taky aky si bol pred tym. A nemyslim si, ze sa jej pchas do zadku, to su silne slova. Ma zmätok, to je normalne. Ked sa jej to v hlave ulezi, tak budes vediet an com si, ale podla mna srdce jej vravi ine a rozum ine. No neviem. Tazko povedat. Ale drzim palce aby vsetko dobre dopadlo u kazdeho z vas:-)))

MilanM3M

Ahoj leila. Pripajam sa ku sisi a drzim Ti vecer palce. Nemusis sa bat, len mu vysvetli, ze nech sa neboji ani on, ze len toho mas vela, ale ze myslis na neho. Bude to dobre, neboj..
Sisi, dnes som poslal poobede sms svojej, ze dokedy robi (ze ju vezmem autom z prace). Ja uz odchadzam domov a ona este neodpisala.. Uz si myslim, ze uz to nema zmysel. Preco nepovie narovinu, ze nech idem do certa, ale povedala predtym, ze teraz nie, ale co bude neskor, to nevie. A ja sa len trapim.. Idem domov, ale keby sa ozvala, tak by som pre nu aj opet prisiel do mesta. Ked uz ani dnes sa neozve, tak uz asi ozaj zavolam a pozrusujem vsetko ohladom svadby. (viem, ze termin by bol toho roku uz nerealny, ale som myslel, ze ak sa vrati, tak to aspon nezrusime iba presunieme o rok a ze nebudeme musiet vsetko platit este raz), ale ako tak vidim, asi to zrusim a aj skoncim s pchanim sa do zadku niekomu, kto ma dufam nebude uz len vyuzivat.. Ved ma milovala, tak neverim... :(
Drzte sa, ahoj.

sisisissi

Leila, ale preco hned myslis na to najhorsie? Mysli pozitivne, to zaberia, vysvetli mu ako to bolo za posledne dni, prip. sa mu ospravedln ak mas zaco. bud mila a dobre sa nalad a hlavne si take veci ani nepripustaj, ved on predsa nexe stratit taku super babu. Drzim palce