pokaslala som to

sisisissi

Ahojte babky, tak uz sme tu stara znama partia, ale bez Milana- ja som od prirody zvedava a neviem co sa s nim deje a este tu chyba jeho Ex, o nej by som tiez velmi rada pocula ako sa ma :D.
My sme sa s priatelo vecer rozpravali do pol druhej a vsetko ohladne toho incidentu sme si vysvetlili, slubil, ze uz sa nikdy nezatne a ja mu verim. Takze ja uz mam srdce uplne na mieste.
Envy, to ze ti to povedal znaci o jeho charaktere a o tom, ze si jedina pre neho.
Madem., skus ho prestat neustale sledovat na azete, icq a podobne, je dost mozne ze to robi anchval, lbo vie co to s tebou robi a ty sa iba zbytocne trapis.
Pekny den babule.

lleilla

envy,ja som tu davno pisala,ze aj ex mojho priatela mu vypisovala a chcela sa s nim stretnut a vraj len tak pokecat-ZRAZU(ked sa s nim rozisla,tak ani nemala tolko charakteru,aby mu to do oci povedala,a vtedy o rozhovor nestala)-a tiez mi to priatel povedal,ako stvala ma,ze nam neda pokoj,ale pocinanie priatela som si velmi cenila-a aj tvoj je uprimny k tebe,to je najdolezitejsie a to si cen na nom

mademoisele

envy pozri, nemusel ti to vobec povedat ze mu pisala, takze co to znamena? Ze on nepotrebuje aby mu pisala a je k tebe uprimny. On za to nemoze ze ona mu pise. No neviem co by si mohla robit,ale asi doverovat priatelovi.Alebo ked ho otravuju jeho ex,tak nech vymeni cislo a je po pprobleme

envy1234

mojmu priatelovi stale vypisuje jedna krava.... povedal ze sa jej uz nebude nikdy ozyvat.. a teraz mi poslal smsku ze mu zasa pisala ale ze neodpisal..:( jezisi co mam robit? :(((((((((((((((((

mademoisele

ahoj envy som rada ze si s aozvala, gratulujem k priatelovi, a som rada ze si stastna. No ja si skor myslim, ze povedal ze chce pauzu z toho dovodu, ze chce rozchod ale chcel ma na to asi predpripravit ze da mi mozno ytzden a potom povie koniec. som si takmer ista. Na azetku si vypisuje s babenkami a ja co som si pisala s chalanmi- vsetci s rovnakym osudom ako ja, sklamani laskou. Ja som tam nic nehladala,len som sa chcela odreagovat aby som na neho nemyslela a netrapila sa a on si tam hlada nejaku kravu,alebo co. Jeho to vobec netrapi uplne stale sa s chalanmi smeje na kravinach a vobec ani trochu smutku. je mu to uz urcite jedno. Zajtar vecer si ta dam do icq,lebo dnes uz enchcem zapinat ak yb bol nahodou aj tam trapilo yb ma to.

envy1234

no ahojte drahe zenske :) strasne ma mrzi, ze som tu dlho nebola - ale ja som po lete hladala temu a nikde som ju nenasla, tak som si myslela, ze ju zrusili a ze sa s vami uz neuvidim..:( ale sisi mi poslala spravu tak som tuuuu :) rada vas vidim zasa, dufam, ze sa dari dobre. vsetkych vas veelmi pozdravujem. vsetko som si pekne precitala, sisi, som rada, ze je vsetko v poriadku. madem... poviem ti jednu vec, ale nepredpokladam, ze ta nou prekvapim-chlapi su DIVNI. proste ich nemame sancu pochopit, aj keby sme sa neviem ako snazili... podla mna to zasa az take strasne nebude. oni aj ked chcu "pauzu" (jezisi to slovo tak neznasam:))) tak to dopadne ako u sisi - ze chcu trucovat , aby sme si my uvedomili, aki su oni uzasni.. ale v podstate si asi vacsinou uvedomia ONI, ake sme uzasne my. a zasa bude vsetko v poriadku, nic sa neboj..

ja sa mam ok, na margo mojho veku - mam 21 a robim bakalara teraz na zurnalistike v BA. mam priatela, sme na dialku, pretoze studuje mimo europy.. teraz nastastie uz posledny rok a vyzera to tak, ze na vianoce nebudeme spolu, pretoze ma len 7 dni volno a letenky stoja vtedy 20 000sk :(((( takze som v peknych depkach... a okrem toho riesime nejake problemy, co sa nam baby z jeho minulosti plietli do vztahu, cize som uz niekolkokrat chcela rozchod.. ale vzdy sa to nejako urovnalo a vymazal si ich zo zivota, takze dufam, ze uz budeme bez nejakych doternych kraviciek a len stastni :) pretoze to je prvy chlap, ktoreho vazne skutocne neskutocne milujem :) a planujeme spolu buducnost, takze som stastna ako blcha(odhliadnuc od toho ze sme spolu tento rok na dialku)... nj,, a o tri dni uz budu vianoce trhy v bratislave a som rada ze som vas zasa s tanickinou pomocou nasla a moje icq je 333 141 608 tusim, sisi ma uz ma v kontaktoch... som radaaa ze si budeme zasa pisat a madem, nic sa neboj, on sa uvedomi a zasa bude vsetko krasne... prijemny vecer slecny a milanko, ak si tu :) papa

mademoisele

leila jasne ze si mozes ulozit a kludne hocikedy napis. No ja neviem som mu pisala navecer, lebo som mala dobru naladu a neodpisal,asi ignoracia,ale co uz

lleilla

Ahojte-juj,xixi mala som co citat,pekne ste sa rozpisali:).Sisi,tesim sa s tebou,ze ste si to s drahym vyriesili(podla mna by to ten tyzden nevydrzal ani-nastastie).Made,z toho co pises,podla mna tiez nie je este vsetko stratene-ja mam z tvojich viet,co sa dnes udialo,dobry pocit:)-bude dobre,uvidis.MOzem si aj ja ulozit vase icq?