otazka na chalanov a muzov..

indiamylove

stanley,
myslim ze vacsina tien mysli na svojho (leda ze by to bol nejaky "trulko")

drakenko,
a uz je na tom v pohode?

drakenko

sedmikraksa:
Pýtala sa ma či pri tom myslím na niektoré ženy ktoré ona pozná, tak som jej povedal pravdu. Nezvyknem jej klamať a nechcem s tým začínať.

sedmikraska

drakenko a ako sa to dozvedela? ved ked je tvoja vec co je v tvojej hlave tak si to v nej nechaj, ale nevypustaj to von. Mne keby to moj povedal, tak by som zacala ziarlit na moje kamaratky a pri tom by chudatka za nic nemohli

stanley

a zeny pri sexe myslia na inych chlapov .. to je normalne? :p teda niektore .. tak isto je to u muzov pri masturbacii jaj pane boze

indiamylove

drakenko,
je to sice len tvoja vec ale kazdy ma v hlave to , co ho trapi, po com tuzi a podobne... tak by si mal mysliet aj na to..

drakenko

Veď aj na dne bola =(

Nehovorím že je to úplne v poriadku, ale to čo mám v hlave je len moja vec a nikoho do toho nič nieje.

hurikanka

(drakenko)chuuda baba! urcite bola na dne z toho... mna by asi slak trafil :( este naj kamosky... :( ja vas chlapov nechapem .. ako mozete byt niecoho takeho schopny, teda pokial ju lubis ak nie tak je to v podstate normalne a odpustitelne... aj ked tvrdis ze je to v poriadku, podla mojho nazoru neni ...

drakenko

ZENA: vadilo by mi to, tak ako to vadilo nej keď sa to dozvedela. A nemyslel som LEN na ne.

NADA: Ja som si to predstavoval, ale kebyže mám príležitosť, tak nejdem. Frajerku mám oveľa radšej. A myslel som dosť často aj na ňu. Nemyslím že je na tom niečo zlé, samozrejme ak to ostane len v mužovej hlave. Tam to bolo a aj to tam bude...

nada

ako to beriete chlapi ked myslite na inu zensku pri tom ??? ked myslite na inu nemozte milovat svoju ci ano ?? boli by ste schoppny sa s nou vyspat pri niejakej prilezitosti ked na nu myslite uz nie ??