podpora menstruacie

Príspevok v téme: podpora menstruacie
mama165

neviete niekto ci existuju nejake lieky aby som dostala menstuaciu? som prestala uzivat antikoncepciu po troch dnoch, lebo som mala urcite problemy z nej a teraz uz 2,5 mesiaca nemozem dostat,,,tehotna nie som a nerada by som isla znova ku gynekologovi na injekciu , mala som ten isty problem pred pol rokom

Tina1238

Prosím o radu. Minulý mesiac som vysadila antikoncepciu, pretože som ju už dlho brala. Počas tohoto obdobia som mala styk 2x, ale s prezervatívom a ten určite nepraskol. Možno robím len zbytočnú paniku, ale menštruácia mi mešká už 5 deň a síce bolesti mám, ale nič z toho. Nemá niekto dáky spôsob ako ju mierne vyvolať? Ďakujem

hera

Menštruacia - nepravidelna
Alebo zastavenie menštruačneho krvacania su priznakmi všeobecne nespravnej vyživy.Čassto pri tom dochadza aj k zmenšeniu poprsia a vaječnikov.Niekedy pomôže už jedina živina - vitamin B12 ,kyselina listova,Vitamin E.Ak dosahuje strava všetky potrebne živiny,menštruacia sa stane pravidelnou obvykle v priebehu niekolkych tyždnov.Silna menštruacia môže byť aj priznakom rakoviny.Ak bolo krvacanie silne aj po 3-4 dnoch a nešlo o rakovinu,vyliečenie nastalo po 600 jedn.vitaminu E denne často do mesiaca.Niekedy bolo potrebne pridať ešte 5 mg jodu denne,alebo ozdraviť funkciu pečene a inokedy zvyšiť prijem bielkovin.