Hulite?

sedmikraska

mne to vadilo, lebo tie blbosti, ktore ma napadali, ked som bola zhulena ma zacali napadat aj v normale a mala som nimi zamestnanu celu hlavu, proti tym co hulia prilezitostne alebo pre pobavenie s kamaratmi nic nemam, ale ti co hulia len tak aj sami doma, ti mi pridu tak trochu sprimitivneni, pretoze mi pride, ze nechcu byt sami sebou alebo prave naopak len vtedy si to dovolia

333888

mne hulenie v istom obdobi pomohlo, potom to bol uz stereotyp, pomohlo mi to stretnut prijemnych ludi a zbavit sa strachu z ludi, nabrat sebavedomie, socializovat sa. Teraz uz nehulim, iba prilezitostne, ked mam na to chut. Pomohlo mi zbavit sa depresie. Mam trosku sirsi pohlad na svet. Ale pri dlhodobom uzivani mi to praveze sposobovalo depresie, lebo ma to spomalilo. Nedokazala som reagovat primerane na vzniknute situacie. Aj ked si to ostatni ludia nevsimli. Suhlasim s nazorom, ze je to dobry prostriedok na odburanie stresu. Pri dlhodobom uzivani je problem s pamatou a urcitou zavislostou. Poznam ludi, co nemali problem prestat, aj ludi, ktorych to stale bavi, tak ju uzivaju.

pampeliška

este takto - nemala som diagnostikovanu anorexiu ani nic podobne, proste mi nechutilo jest, tak som nejedla. netuzila som schudnut, schudla som len tak - asi z depiek a zo stresu, mala som dost depresivnu pubertu.
-to ako aby ste chapali, ze gandza nie je liek proti anorexii ;) ak by si to niekto tak vysvetlil.

pampeliška

mala som ambiciu pridat tam anketu, sem chodi dost pestre zlozenie ludi, ale zda sa mi, ze to nejde tak dynamicky, ako by som si priala.
ale v podstate ma to zaujima. mam 18, hulime kazdy den, obcas prestanem aj na rok a potom zacneme zas (prvy raz v 14tich), nemam dojem, ze by to negativne ovplyvnovalo cokolvek v mojom zivote - praveze mam vacsiu chut do jedla a kedze som mala problemy s vychudnutostou, aj toto mi trochu pomaha. nepriberam, ale jem a tak vladzem, uz som aj nevladala - tak malo potravy som prijimala...
zaujima ma to, preto o tom robim seminarku... nechcem tymto povedat, ze denne hulenie je ok, poznam ludi, ktorym to totalne vypatlalo mozog... je to zlozita tema.

sedmikraska

a ko ti tychto par odpovedi ku nej pomoze?nemyslim to nijak spatne len sa pytam, co si vymyslela :) Ja ked som maturovala som mala seminarku z antikoncepcie a profesorku tak zaujala, ze som viedla o nej celu hodinu