Kedy už môžem mat SEX, aby to nebolo tresne?

fantomas

sex je trestny do 15 rokov. ked ma jeden pod 15 a druhy nad 15 a rodicia si v denniku precitaju, ze doslo k sexu, moze ist ten/ta nad 15 do napravneho ustavu (ak to daju rodicia alebo dotknuta osoba na sud). zaujimalo by ma vsak, ci aj pri napr. homosexualnom styku je hranica taka ista. pretoze viem, ze v niektorych veciach sa homosexualny styk klasifikuje ako ... no neviem presne. proste svk ma krestanske principy zakotvene v ustave a "homosexualitu" nema este stale poriesenu. viete niekto nieco blizsie? napr - ked suka 18rocny typek so 17-rocnym, je to koser?

palko4444

Sex nie je trestny pokial nejde o znasilnenie!Aj ak otehotnies a mala si s nim sex dobrovolne nemoze to byt trestne!Ak by si ho sla aj udat na policiu,nemas dokozy ze ta znasilnil!ale myslim ze ked ho lubis tak by nemal byt problem!ale este nato nemate vek deti!Sak sex ma byt vyvrcholenim vztahu,nie zaciatkom ani sucastou!

oida

ahoj miska14-15r,
my sme s frajerom uz vyse 9 mesiacov..
u nas je to opacne, ja budem mat coskoro 15 a on ma 14..
aj my sa mame radi a snazime sa co najdlhsie zostrvat ;) tak skuste aj vy a zatial si skutocny sex niecim vynahradte ;)

fgf

nechapem preco sa kazdy boji ci to je trestne alebo nie...ved nepojde snad na policiu a povie "mal som sex so 14 rocnou, dajte ma do basy" ....