zinok na pleť...čítajte....

Príspevok v téme: zinok na pleť...čítajte....
poradte:)

dneska som si kupil v lekarni....volá sa to pisem tak ako je to na krabicke:
minerál ZINOK -zvýšenie imunity 30 tabliet..12 mg .... su to tabletky ako sa to ma konzumovat??....je tam napisane 1 tabletka 1x denne .... stačí to??????? poradte:...je to taka oranžová krabička a tam tabletky ako napr. paralen alebo daco take....piiste

janka

rita23
Vieš čo mne pomohlo na štiepajúce sa nechty? Dala som si spraviť gélové, našla som si holku ktorá ich robí na nerozoznanie od vlastných, užívala som mnohé vitamíny ale nepomohli mi, tak som to vyriešila takto

lenca

Rng -nie je 50mg na den velmi vela? v najhorsom cloveka prezenie...
a este otazka,ked mi padaju vlasy, poradis mi 25mg? alebo 50mg? kupit. dakujem za odpoved

rita23

RNG, ja beriem zinok dva tyzdne, dali mi to v lekarni, ako vitamin na vylepsenie nechtov, strasne sa mi stiepia. Vy pisete ze zinok je na vlasy a kozu, zatial zaidne pokroky som v nechtoch nezaznamenala, pomoze mi? alebo viete o niecom inom na postiepene nechty?

otazka...

este jedna otazocka...zinok sa ako lepsie aplikuje??...ked ho dam ako celu tabletku a zapijem vodou...alebo ked ho rozhryziem ako je napisane na obale..????????????????????

RNG

Uz utekam do roboty spat. To len pauza mi umoznila sa sem mrknut.Moja zvedavost, na ktoru trpim uz od mala a ktora ma taha do studia novych veci, ako droga....

usiko

nieze by som vas tu nedara videla, ale mam pocot, ze niektori z nas si na vas uroibili monopol a otazky prichadzaju a prichadzaju v stale vyssom mnozstve...

RNG

Poradte, nehystac. zinok mas za 2-3 hodiny absorbovany a potom mozes jest aj veci obsahujuce zelezo kolko chces.
Celkove, pre lepsiu absorbciu niektore veci treba jest dokopy a zase niektore osobitne cim sa mysli len niekolko hodin od seba.