SKUSENOSTI S ROZVODOM

kamos

Na zabijanie nudy su tu ini experti a hlavne expertky. Jedine, co je na rozvedenej zene zaujimave je majetok, ktory ziskala rozvodom. Inak po nej ani pes nestekne. Asi by ste o tom niektore vedeli rozpravat dlhe hodiny.

totalka

Mária: ale ved vieme o čom to je. Ale kamoš nie. Ved zbadá. Ale nechápem ludí, ktorí sa zapájajú do niečoho čo ich nebaví a nerozumejú sa tomu. Sa musí riadne nudiť. Ale ked ho nikto nechce

totalka

nina: presne - a ten kamoš - to je človek čo nemá "gule", takže tak:-O. A kedy to máš? Myslím, či máš už termín. Kokso teraz hrozne vela a hlavne do 5 týždnov ti dajú termín. Taká rýchlovka ako ked ideš kupiť chleba. Ale moje varovanie je rozvod je pohoda ale majetkové vysporiadanie - to až tak nie. Dúfam že sa pripravíš lebo my sme sa dohodli na niečom a potom to nebola ani pravda. Nechcel niečo podpísať:-( stále bolo až ked.......toto alebo toto...čakám kedy sa to dotiahne do konca a bude pokoj.

nina 35

Totálka ahoj, presne tak,je to celé o pohode.Život nekončí.Čo ťa nezabije, to ťa posilní.
A Kamošovi odkazujem, že prídem tak akurát o žalúdočné kŕče ;-)Mám miery modelky a príjem dosť vysoký.Už dvaja si chceli "oprieť bycikel", ale poslala som ich do kelu.Asi ťa tiež poslala nejaká silná ženská k vode...