Fitnes a bulimia

Príspevok v téme: Fitnes a bulimia
tamara2764

Trpim bulímiou uz dlhší čas. Prosím všetkých, ktorý môžu aby mi napísali svoj názor. Nakoľko som sa už liečila viacerými spôsobmi ale neúspešne. Chcem sa prihlasiť do fitka, dať si vypracovať tréningový plán a zároveň jedálniček. Mohol by to byť spôsob liečenia resp. vyliečenia? Už ani neviem či sa dobre stravujem koľko toho mám valstne zjesť a
akú energiu vydať. Napadla ma takáto možnosť, lebo si myslím že by ma to aj bavilo...

tamara2764

Po cvičení sa cítim dobre. taká ľahúčka. Nič mi nevadí. Ale po určitej dobe mám aj zvýšený apetít. A v tom je problém. Vtedy sa zas nedokážem kontrolovať. Preto ma napadlo, že pod nejakým vedením, myslím osobným trenérom a vypracovaným jedálničkom by to možno išlo lepšie...

evcca

to vsetko, co si vymenovala. suvisi to s ppp, takze s nejakym cvicenim by som bola opatrna. inak sa cudujem, ze vladzes cvicit, lebo ja nie a to jem, nevraciam, ale ta unava je u mna neprekonatelna.

tamara2764

aké choroby máš na mysli? Bola som na preventívnej prehliadke v práci. A:
mám nízky krvný tlak
zvýšený cholesterol
nízky hemoglobín
pomalý tep
nejaké žalúdočné problémy, ale tie sú asi z mie. Vyšetrenia nič neukázali.
zápcha Ale tú mám od detstva

evcca

ja by som na tvojom mieste este pred navstevou fitka, isla k lekarovi na preventivnu prehliadku a odber krvi, len pre istotu, lebo ppp je svinucha choroba a casto napacha vela skod, ktore si ani nemusis uvedomovat, ja to poznam na sebe.

tamara2764

Vieš, nie som tlstá. Meraiam 164 cm a vážim 55-56 kg. Skôr by som chcela spevniť svalstvo, zbaviť sa celulitídy, ktorú mám hroznú. Ked budem vidieť určité výsledky, určite ma to bude motivovať. A hovorí sa, že aj psychike to veľa pomôže určite to poznáš. Endorfíny a tak...

evcca

za vykusanie podla mna nic nedas a ked ti to nebude vyhovovat, tak prestanes.
ale, nezacinaj s nejakym namahavym cvicenim, ak nie si po zdravotnej stranke v pohode. mne psycholog vzdy odporuca pravidlo SPOMALIT A UVEDOMIT.

tmara2764

Nemyslíš že ma to bude ešte viac zaťažovať. Možno začia tky budú ťažké, ale aj tá strava. Určite sú to nejaké obmedzenia. Rozmýšlam či to nebude ešte horšie????