Čo by ste vy urobili??

Príspevok v téme: Čo by ste vy urobili??
ivka178

ahojte co by ste robili v pripade ze by vas otec psychicky tyral??ja s mamou uz nevladzeme stale pocuvat dokola to iste co ani pravda neni..pretoze on zije len z minulosti a jeho vymyslov....co mame urobit??odist??mate aj vy niekto s tym skusenosti ze by vas otec psychicky tyral??ako ste sa zachovali?
ospravedlnujem sa za tolko otazok ale trapi ma to a neviem co robit..pa

evcca

my sme asi tri mesiace byvali traja v babky v jednej izbe, otec tam zo zaciatku chodil a robil bordel, ale po necelom mesiaci prestal. neviem, ako som to vydrzala, ale som rada, ze je to takto.

ivka178

evcca ahoj vy ste asi mali kam ist...neviem my kam by sme isli mozno maminej kamaratke neviem fakt, ale ozaj ja o tom uvazujem...ja sa hrozne s tym trapim ked to je dennodenne on je urcite zblbnuty z alkoholu...zo vsetkeho upodozrieva mama si len zivne a uz ze ma vypite ...toto by normalny clovek nepovedal za to ze si zivne....aby sa clovek bal nieco spravit.....hroozne

evcca

my sme od otca utiekli, nakoniec sa nasi rozviedli, otca nevidam, odisiel do zahranicia. je to takto lepsie, uz sa nemusim strhat zo sna, ze opat vyvadza a robi bordel.

ivka178

dakujem ze sa aspon niekto ozval....otec ma vsetko je navarene, upratane ale on nadava ze to by ani pes nezjedol a predsa to zje...na mamu vymysla ze ma kazdy den vypite pricom on ma vypite, on je hrozne falesny ohovara vymysla hovori ze neštastny dom, bola som s mamou za sestru v tatrach na vikend a stale to vytyka ze to by nikto nespravil pritom mal tyzden na to aby si zobral v piatok volno......ja sa s nim bojim normalne by t sama lebo viem co bude ..bude mi o mame stale hovorit co bolo pred 30timi rokmi, ze on by mi aj vedel povedat...Ale on to nevie pochopit ze Mna to nezaujima co bolo!!!asi takto a to kazdy den vytyka minulost.....najradsej by som odisla ale skoda ze este studujem(este mi zostava rok skoly).pa

usiko

no, tak my sme na tom boli podobne, akurat u nas to bolo tak, ze otec bol a je strasne nervozny a nadaval, aj cele dni, mal normalne akoby hystericke zachvaty, nikdy nic pozitivne nepovedal, len negativa, no hroza....chodim k psychologovi, aj mama, on berie lieky na depresiu a socialnu fobiu....ako nanho? nevsimajte si ho, jednosucho, ak samozrejme nie ste od neho nejako zavisle, nevsimajte si ho, nepocuvajte ho, inak sa zblaznite vy....

mandy13

ivka neospravedlnuj sa...ja som mala rovnake detstvo, trvalo dlho, kym sa veci dali do poriadku. Neviem, ake mate bytove moznosti, ale rozhodne sa treba rozviest a snazit sa kazdy zit svoj zivot. Mama sa chce rozviest? Alebo este stale dufa? A ako konkretne vas tyra? U nas to bolo aj fyzicke, psychicke sa tazko dokazuje. Treba sa mu postavit. Nesmiete si nechat ublizovat. Mozete ist niekam, napr. k tete alebo k babke?