ked meška menstruacia a tehotensky test je negativny...

linda18

Ahojte.chcem sa poradit ake mate skusenosti s tehotenskymi testami.robila som si asi 6 testov ktore ukazuju negativne.styk som mala pred mesiacom.a menzes som tiez mala presne.teraz v case ovulacie som mala krvavy vytok.mozem verit testu ze ukazuje dobre alebo mam cakat tehotenstvo? dakujem

linda18

Ahojte.chcem sa poradit ake mate skusenosti s tehotenskymi testami.robila som si asi 6 testov ktore ukazuju negativne.styk som mala pred mesiacom.a menzes som tiez mala presne.teraz v case ovulacie som mala krvavy vytok.mozem verit testu ze ukazuje dobre alebo mam cakat tehotenstvo? dakujem

Nika87

Ahojte. Mam otazocku,ze po kolkych testoch ste zistili,ze ste v tom? Ukazal vam to hned prvy test ??? A kolko Vam meskali?? Bo ja mam mensi problem mam cyklus okolo 31-32 dni a drzim sa toho dost presne,ale teraz mi meska od toho 5 dni a prsia ma boleli este tyzden pred ocakavanou mrchou :D Mali sme s manzelom PS pocas ovulacie. No a teraz mi meska a dnes som si test robila,ale negativny :( ze ci mam este dufat,ze som abo mam teraz take mensoie stresy koli praci,ze ci to moze aj tym byt,ze mi meskaju??? Tehu priznky mam iba tie prsia a pobolieva ma brucho ako keby som mala dostat a to iz cca 2 dni. Ma niekto podobnu skusenost??? Dakujem za rady a postrehy :)

dom13

Dobry den,chcela by som poradit,menzes mi meska uz 7.den co sa mi este nestalo,na babatku sa pracuje robila som si aj tehotensky test prave na 7.den ale vysiel mi negativny,neviete mi prosim poradit v com moze byt chyba?Dakujem.

Lýbia

rada by som vedela ako je to s tehotenskym testom,9dni mi meška menštruacia začala som mat mdloby,slabost na mna šla,zvracala som,som unavena,občas sa objavia neprijemne bolesti v podbrušku až neprijemne ostre dnes som slabo krvacala prešlo to,ale bolest sa objavuje,urobila som si test bol negativny.može sa test mylit?dakujem.Lýbia

Moncici1987

Ahojte baby mam tiez jeden problem poh. styk som mala s priatelom pred 8 dnami bez ochrany a meska mi to jeden den test som si robila ale bol negativny,problem je ze predtym som uz tehotna bola a mam trosku bolesti ako by som mala dostat ale to som mala aj predtym ked som bola tehotna myslite ze bolo skoro robit si test po prvom dni meskania?

Ivka Ivuška

Ahojte potrebujem radu ..
Menzes mi meška 12 dní. Test som som si robil pred tyždnom probližne a bol negativny. Na babäetku sa pracuje. Ak ma niekto take podobne skusenosti skuste mi napisat. dakujem

matka12356

ahojte.citala som si tuto stranku a skor tu pisu ludia ktori sa boja tehotenstva a malo tych ktori by poradili.Mne uz meska 2 tyzdne,pred 3 mesiacmi som vysadla antikoncepciu a preto to mam teraz take nepravidelne.Ale taktiez sa aj ja bojim tehotenstva kedze sme s partnerom mali pohl.styk,aj ked s kondomom a nie do konca ;-)...Netreba sa nicoho bat,a netreba ani hned utekat gynekologovi.On ti to aj tak zisti az po mesiaci.radsej si treba kupit test a ak vijde negativny treba len cakat,netreba sa stresovat,lebo aj preto moze meskat a taktiez aj vtedy ak ste boli chore.Urcite by som pockala,aj ekd viem ake je to neprijemne...

kivikivi

datelinka aluska
hej, kamosky, dnes som ju dostala ...som stastna ako blska :) poucila som sa. drzte sa babky zabky ;)

aluska

kivikivi datelinka ti hovori ze si mas kupit test v lekarni a nemusis ist hned ku gynekologovi, lebo tam zaplatis viac
nikto ti nehovori ze si ho mas nechat