ako ho dokopat k oralnemu sexu??

Príspevok v téme: ako ho dokopat k oralnemu sexu??
pupik

mam problem,milujem sex, a oral ma u mna obzvlast vyznamne miesto. rada robim mojho priatela ustami,a le on mna nerad. problem nie je v hygiene. uz ma omrzelo prosit ho o to, a on ma aj napriek tomu niekedy odmietne....poradte, ako na neho, aby mi to robil castejsie?nechcem ho vymenit, lubim ho, ale chyba mi to a som z toho zufala....dik

evianka

aj ja chcem, aby to toho mojho bavilo.... ja mu to robim rada, on mne raz za uhorsky rok , aj to max. tri minutky....

zuzana175

no ani ten moj mi to nechce robit a som tiez zufala.ved to je take krasne a keby ma pri tom videl,ako sa vznasam,tak by urcite neprestal.asi ho nalejem alkoholom a bude robit:))) srandujem

pipina5p8

Moj prvy priatel s ktorym som chodila dost dlho to nikdy nerobil, cize to nechcel robit ani mne ani raz!vraj mal nejaky blok..no a terajsi mi to robi s nechutou ... raz za cas na neho pride chvilka kedy to trva dlhsie ako dve minuty...ale to je ozaj malokedy..:)

#mato

ja tomu nejak nerozumiem... to je tak krasne hrat sa,lizat a mazlit sa s patrnerkinou kacenkou :)
Pocuj a aj ti povedal ,ze preco to nechce robit? Porozpravaj sa s nim o tom...

ollivia

aj ja mam takeho, milujem ho a nechcem ineho ale som z toho smutna. vraj nema nic proti, to tvrdi, vraj to ma rad, ale pritom ma takmer vzdy odmietne, a ked aj nie, aj vie zacat sam od seba, ale skonci po pol minute ze sa mu nechce. hygienou to myslim tiez nieje, dodrziavam, on to vsak moze brat inak.. neviem, nechapem

D_nika

zrejme prvykrat v zivote pocujem, ze chlap ma nieco proti tomu, aby babe robil oral.. teda, mas jednu z mala vynimiek asi na krku....

cukriq

nooo mozno to nevie a nechce sa strápnit,ze ako chlap to neovlada aj to je mozne no ja neviem ako je to u vas,u nas v pohode nikto nikoho do toho netlaci,ked máme náladu a chut tak preco nie......