alkohol vs drogy

jawa

záleží na tom či ten človek ktorý je závislí na nejakej droge je sám alebo má rodinu , v tom druhom prípade trpia všetci, Ináč závislosť je psychická záležitosť

vecernica

zavislost na alkohole je horsia ako na trave. z alkoholizmu sa da tazsie dostat. Zavislost na trave neexistuje fyzicka.Na alkohole existuje fyzicka zavislost tka kao na heroine a inych drogach.Jednoznacne marihuana,a da sa konzumovat aj v jogurte.Prezident Havel si tiez neraz zapalil travu..Clinton to iste....nastuduj si o tom.Pretoze sa mi nepaci slovenska anitipropaganda travy statistikou nepodlozene kecy ,ze sa zakonite prejde na tvrde drogy su ciry nezmysel..,ked vsade v zapadnej europe sa bojuje za legalizaciu...Jeden z najleps casopisov v cechcach menom Reflex casto pise nezaujato o marihuane napr. To iste hovoria protidrogove centra,,ale tie vzdelanejsie....Treba sa pytat odbornikov ak chces presne info.

17

mijkoo,mas pravdu otrasneee!!!Myslim si,ze tu kazda rada zbytocna,pretoze dsaôlt bude hrdina a vyskusa oboje!!Môj nazor!
Ak môzem poradit-NEBUD HRDINA,zivot je nadherny aj bez toho svinstva!!!

mijkoo

to co je tu za blba diskusia...mam cosi oddrogovane aj odpite....so vsetkym som skoncil. Saru....kazdy clovek je iny...nie kazdy je ako ty a zavislost sa prejavy u niekoho skor alebo vobec. 17....otras toto citat, ze? A mimochodom...ALKOHOL JE DROGA!!!!!...tak isto ako trava alebo piko atd. czuuuz