Aby oblecenie NeVybledlo

sedmikraska

my nruby pereme len rifle a tvrdsie latky, ktore by sa mohli vydrat, ale z odfarbenim to nema nic spolocne alebo sa mylim?

monitta

dakujem, agina nie je to v lacnych cinskych veciach . Mam rada kvalitne sportove oblecenie ,to s tym prevratenim vyskusam. Mozno je to v tom radiatore,ja susim niektore veci na radiatore kazdy den. A ten woolite si mam aky kupit ked mam farebne veci ale aj vlnene .. tie vlnene su tiez farebne..Neviem ci ten modry na farebne alebo ruzovy classic na jemne ...ktory je lepsi?

agina

Vtip je v tom, ze ked vyvratis pradlo naruby, v pracke sa ti odiera rubova strana a nie licna. Takisto ak susis pradlo naruby, slnecny svit dopada na rubovu stranu a bledne ta, namiesto tej licnej.

sedmikraska

aj ja perem len na 30 a nebybledne to, treba davat pozor aby na slniecku pradlo nezostavalo dlho po vysuseni a ani susit na radiatoroch nie je najlepsie. Naruby neperem, nechapem aky to moze mat efekt, tak prosim Agina vysvetli

agina

monitta ak kupujes veci u cinanov a vo vypredajoch, niet sa comu divit.Ale poradim ti.Ak peries farebne pradlo, per ho vzdy na najnizsej teplote uplne staci 30 stupnov a ked ho budes davat do pracky, vzdy ho vyvrat na ruby.Do avivaze pridaj trosku octu, to stabilizuje farby.A takisto ak budes susit pradlo vonku, hlavne farebne, vzdy vyvratene naruby!!!! To je najdolezitejsie.Woolite a tieto pripravy su velmi dobre, setrne, takze sa vyplati.A nedavaj prilis vela pracieho prasku.Obsahuju tenzidy, ktoe privelmi penia a povytahuju farby....

lenka22

ja kupujem woolite na farebne a cierne a som s nimuplne spokojna :))) cierna je cierna a nie seda, a farebne je tiez stale pekne, a to periem casto, lebo ja si len raz obleciem niektore veci a potom idu hned do pracky... ja si tieto prostriedky velmi pochvalujem, a ked zehlim tak to pradlo aj krasne vonia :))) odporucam