Mam strach

Príspevok v téme: Mam strach
bojazliva

Mam 21 rokov a priatela,ktory ma 26.Bola som panna a nikdy som neskusala nic take ako teraz s priatelom.Vzdy ked sme spolu a len pri sebe lezime nahi mam strach,ze otehotniem.Vzdy sa bojim,ze otehotniem z hocicoho,len tak.Ked sme sa 1x milovali,tak nie som si ista,ale mam pocit,ze do mna ani nevosiel,lebo ked zatlacil bolelo to a museli sme prestat.Tak sme sa zase len bozkavali a potom to zase skusal,ale vlozil do mna len zalud a trosku sa pohyboval.Potom sme uz prestali a trvalo mi asi pol hodinu kym som ho urobila rukou. Mozem byt tehotna? Myslim z toho,ze ho mal vo mne.Bojim sa.
Prosim pista normalne odpovede.Beriem sice antikoncepciu,ale v ten den som zobrala prvu tabletku antibiotik.

bazalka

999 si to vystihla(hol)..sice trochu hrubo napisane, ale ked nechape...fakt, ako to berie tvoj frajer ze si taky streser?tem ma nervy zo zeleza...

999

tak nato uz len jedna rada nesexuj a mas po probleme co chces vlastne pocut ja neberiem ani tabletky ani nepouzivam gumu a nemam problem a ked ti mozem pporadit lieky neber ani ty radsej gumu aj ked podla mna je najlepssi prerusovany sex prestan tu uz stresovat co mas 15-16?akoze toto tu mi pride smiesne triassst sa pre nieco co sa ani nestalo chudak tvoj priatel ten si s etbou uzije ak sa bojis nesexuj nechaj si to po svatbe potom uz stresovat nebudes alebo co ine by si chcela pocut

bojazliva

Ja viem,asi to prehanam,ale ked mam strach lebo priatel nemal kondom.Mohla by som otehotniet aj ked bol vo mne,ale ani predcasne neejakuloval,ani sa do mna neurobil,len bol vo mne?
Neplanovali sme milavat sa,jednoducho sme sa nahi bozkavali a jehop penis som mala pri otvore a on zatlacil a bolelo to,preto mam pocit,ze do mna nevosiel,ale co ak ano?

lolita22

ak beries hak tak je to dost velmi nepravdepodobne!!!no ak vezmes ATB tak je tu riziko, ale v tomto pripade do teba neejakuloval a len koniec do teba vlozil tak DOST DOST DOST silne pochybujem ze v tom si!:) tak sa uz nicoho neboj a ked beries ATB tak si pozri pribalovy letacik vtedy by si mala okrem HAK pouzit aj kondom pri sexe. ) ale kedze to do teba neurobil tak sa neboj! - oki?)

boajzliva

Takze ak som to spravne pochopila,na to aby som otehotnela,musi byt chalan vo mne,predcasne ejakulovat alebo sa do mna urobit,bez kondomu a ked dievca nepouziva HAK?
Neda sa to ak je len vo mne,ale ani predcasne neejakuluje ani sa do mna neurobi a ja pritom beriem HAK ale zobrala som v ten den prvu tabletku antibiotik?

bubina

ja uz beriem pol roka Hak noa prve dva mesiace som sa priserne bala ze otehotniem proste to bola katastrofa, pred menzesom som sa len modlila aby som ich fakt dostala, lebo viete - taka mala tabletka a moze pomoct, mne to prislo nerealne! az teraz po prispevkoch a roznych forach a radach od lekarov som kludnejsia - proste ja som taka panika sama o sebe:D