porod vo vode

janka 558

diky baby som sa o tom rozpravala s mojou gynekologickou a niak mi to moc neodporuca,a hlavne kvoli tym infekciam ze ked sa ten porod rozbehne uz sa s tou sterilitou vonkajsich a i vnutornych rodidiel neda nic robit.tak bude asi klasika

suzis

..nie som si ista, ale robia sa porody do vody aj v Prievidzi...ale pocula som, ze vela zien nedokaze primerane dychat a ani tlacit..tak na poslednu chvilu prdsalen nerodia do vody..ale normalne...voda skor len utlmi blesti a kontrakcie...

saida

Pri porode do vody ide o to ze matka sa citi lepsie ide jej to lahsie a dieta sa narodi do sebe prirodzeneho prostredia.

mia

Janka naco by ti to bolo,riskujes infekciu a mne osobne sa kravavá voda protivý a na bolesti ti to nepomože.rodičky mávajú triasky je to prirodzené,myslím že vo vode to nebude príjemný pocit ako v suchu a v teple.

Ivka 1

Janka dám Ti kontakt na gynekológa ,ktorý sa tým zaoberá. Môžeš sa s ním o tom porozprávať aj telefónicky.

agina

Porod do vody sa robi v Topolcanoch. Matka musi byt 100% zdrava a dietatko takisto.Myslim, ze moc velke babatko sa tymto sposobom rodit nemoze. Inak nevelmi to pomaha, bolesti mas rovnake ako aj pri klasickom porode.