bavi vas sex?

luckaaad

ano,bavi.Mam 20 rokov a priatela mam od zakladnej skoly.A je to moj prvy priatel v zivote, absolutne vo vsetkom. A ja jeho tiez vo vsetkom prva.Planujeme spolu aj buducnost,ale bojim sa, ze ked nikdy ziadnu inu neokusil ani len bozkom, tak ze ho to bude pokusat,aj ked on tvrdi ,ze nie.A tiez sa bojim, ci ho bude sex so mnou dlho bavit.....ale zatial je vsetko ok.

sarin

Sme spolu uz 7 rokov a stale ma bavi :) ale to bude tym ze ja som stale uro-gyne problematicka tak ked sa da tak ma bavi :)

nashira

Myslim ,ze ked cloveka nebavi sex s manzelom je to v prvom rade vztahom.Je to smutne ,ale stava sa to .Tazsia cesta je zamysliet sa nad tym tak ,ze nieco urobim pre vztah.....No a rozbujniet fantaziu to je len odkladanie problemu i ked je velmi tazke v zlom sexe a vztahu drzat si cistu mysel.Kazdopadne ja odporucam psychologa ak chce clovek situaciu riesit ak nie je x sposobov ako utekat od problemu...a riesit to po svojom.

mikusa

Ani mna moj manzel uz nebavi, sme spolu 10 rokov mame maleho syna. Tiez si predstavujem ineho. Myslim, ze je to normalne.

mikusa

Ani mna moj manzel uz nebavi, sme spolu 10 rokov mamel maleho syna. Tiey si predstavujem ineho. Myslim, ze je to normalne.

mira

Siemonka, skús prehodnotiť, či nekonzumuješ mlieko a mliečne výrobky a sladkosti. To ako strava mláďat znižuje sexuálne libido.

utopia

Tak si každy večer predstavuj ineho chlapa alebo skus polohu pri ktorej svojho nudneho priateľa nevidiš. napr: zozadu alebo po tme.