vyrazky na penise

Príspevok v téme: vyrazky na penise
kuko666

casto sa mi na zaludi robia take biele vyrazky,u uvode dost svrbia postupne sa menia na male chrasty a supe sa koza,puzivam na to canesten a zmizne to po takych 4 dnoch,ale o priblizne mesiac sa to opat vrati..neviete niekto o co sa jedna?... chcel by som s tym ist k urologovi (alebo zeby na kozne?) no neviem ci pot.rebujem doporucenie od obvodneho lekara

marcel ganobcik

chcem poradit mam 14 a na pokozke penisa mam taky egzem a nevem co je to je to take leskele a ked sa nekupen aspon 3 dny tak to popraska a osupes sa to a je to zase take leskle a je to take cervenkaste pordte co mama stim robit Prosimm

jojo666

no ja mam nieco podobne ako kuko666 co to moze byt ? niaka diagnoza ?neviete niekto chcem porovnat ostatne priznaky

majo50

ahoj chcem sa spytat mam na penise od korena.asik do polovice bieli flak aj to casto svrbieva spravilo sa mi to asik pred rokom ale nevem co stym ulekara som nebol ......dik

viya

Ahoj,Kuko,nerada by som Ta vystrasila,ale radsej navstiv co najskor dermatovenerologa (teda specializovane kozne oddelenie) a rano pred vysetrenim sa nesprchuj,aby ti mohli odobrat ster (radsej len vecer predtym).Drzim palce