Antikoncepcia-NAPLASTE

lulu329

Nedavno som si zakupila naplaste,to je moja 1 antik.Mesačne balenie stoji 500sk,ale vyhodnejšie je 3 mesačne,stojí 1200sk.

baška :)

..takže cenovo sú asi ako lepšia antikoncepcia... ďakujem :)
Asi som sa rozhodla- skúsim náplaste. A môžem ešte otázočku? Kam "na zadok" si ju lepíte? Je to najlepšie miesto?

ilay

jaja-ale kruzky su podla mna najlepsie,len ja mam zdvojeny krcok maternice,takze mi furt vypadavali,lebo tam mali malo priesoru..ale inac su fakt super..

Deee

mne naplaste nesadli, zhorsena plet, drzali tak, ze mi az slzy vyhrkli pri odlepovani, bola som rada, ked som sa ich zbavila...

ilay

no ja som mala najprv Yadine,a vracala som jak najata+zhorsili sa mi pecenove testy,tak som presla na kruzky,a nakoniec mam naplaste a podla mna su najlepsie...a urcite ich mozes mat ako prvu HAK..a zas s tym odliepanim to nie je take strasne..vacsinou drzia silno..az tak ze ked to po tyzdni odliepam,tak mam pocit ze mi to odtrhne kozu na zadku:)

baška :)

... a cenovo to s náplasťami vyzerá ako? koľko cca výjdu na 3mesiace? A ešte jedna otázočka - myslíte, že naplaste sú vhodné aj ako prvá HAK: ešte som nebrala tabletky, no chcem si ich dať teraz prvýkrát predpísať. Takže radšej tabletky alebo náplaste???

evik18

diky moc..mno tak uz je rozhodnute..znemila som ich len na Yadine...ako ja nebudem trpnut kedy sa mi to odlepi!radsej budem kazdy den hltat tabletky. :-) ale diky!